پهپادی که پس از رهاسازی در آسمان شما را دنبال می کند [تماشا کنید]

یکی از بهترین روش ها برای ثبت تصویر از فعالیت های ورزشی پرتحرک، فیلمبرداری هوایی است و چه بهتر اگر بتوانید تجهیزات مورد نیاز برای چنین منظوری را در کوله پشتی خود جای دهید. «Lily» پهپادی است که از این هم فراتر رفته و استفاده از آن تنها شامل یک مرحله می شود: پرتاب به آسمان.

پس از آن دوربین گجت فوق از طریق ابزاری که روی مچتان بسته اید شما را دنبال می کند (قابلیتی که پیش از این در پهپادهای Hexo+ و AirDog هم روی کیک استارتر معرفی شده بود).

در ادامه مطلب برای مشاهده ویدئوی عملکرد این پهپاد جذاب با دیجیاتو همراه باشید.

دوربین Lily قادر است عکس های ۱۲ مگاپیکسی ثبت کند و ویدئو ها هم با رزلوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه ضبط می شوند، که در صورت پایین آوردن رزلوشن به ۷۲۰p، نرخ فریم تا ۱۲۰ عدد بر ثانیه افزایش خواهد یافت.

دوربین فوق از گستره حداکثر ۹۴ درجه ای سطح دید برخوردار است که اپلیکیشنی برای دسترسی به تنظیمات آن روی تلفن های هوشمند ارائه گشته. این پهپاد ضد آب ضمنا دارای قابلیت شناور شدن هم هست، تا بتوانید در صورت لزوم آن را بر روی سطح آب فرود بیاورید.

جی پی اس دستگاه نیز علاوه بر آنکه همیشه فرستنده ی همراه شما را دنبال می کند، همچنین قادر به تشخیص تغییر ارتفاع ناگهانی (مثل پریدن) هم هست و برای بخش فرستنده اش قابی ضد آب  ارائه شده تا حتی در ورزش های آبی بتوانید از دستگاه استفاده کنید.

این گجت دایره ای شکل قادر است پس از برخاستن عکسی از شرایط محیطی تهیه کند، و بر اساس آن تشخیص بدهد که باید جلو، پشت، یا در کنار شما پرواز نماید یا حتی دور شما چرخ بزند. همچنین در مورد میزان فاصله ای که پهپاد باید برای ثبت بهترین تصویر از شما داشته باشد نیز تصمیم گیری می شود.

میکروفونی هم برای ثبت هیجانات کلامی شما در هنگام انجام فعالیت های پرتحرک، درون پهپاد در نظر گرفته شده.

پهپاد Lily تا پیش از فوریه ۲۰۱۶ به بازار ارائه نخواهد گشت، چرا که در حال حاضر تنها نمونه اولیه آن ساخته شده، اما کسانی که از قصد خود برای خرید آن مطمئن هستند از هم اکنون می توانند آن را با قیمت ۴۹۹ دلار پیش خرید کنند، چرا که قیمت نهایی تعیین شده برای ارائه محصول به بازار در سال آینده ۹۹۹ دلار تعیین شده است.

در پایان ویدئوی معرفی و تصاویر این گجت جذاب را مشاهده کنید.

throw-1

tracking-device-2k-1

top-down-2k-1

lily-trackingdevice-2k-1

following-1

blue-eyes-1

waterproof-1

 

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟