سامسونگ اپ Flow را به قصد رقابت با Continuity اپل عرضه نمود

سامسونگ برای رقابت با سرویس Continuity موبایل های اپل، امروز اپلیکیشنی تحت عنوان Flow را روانه پلی استور کرد.

اگر به خاطر داشته باشید، غول کره ای سال گذشته از Flow رونمایی کرده بود؛ اپلیکیشنی مشابه قابلیت پیوستگی در iOS 8 که با کمکش می توان بخشی از یک کار را روی یک گجت انجام داد و ادامه اش را از دستگاه دیگر دنبال نمود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

بگذارید برای کارکرد Flow مثالی بزنیم. با بهره گیری از این اپلیکیشن، به طور مثال قادرید وقتی در حال خواندن یک مقاله روی موبایل هستید، آن را به سرعت به یک تبلت انتقال داده و به ادامه مطالعه بپردازید.یا اینکه با فشردن لینک یک نقشه در تبلت، به جای باز شدن اپلیکیشن نقشه در همان دستگاه شاهد نمایش آن در موبایل خود باشید.

samsung-flow-2

Flow ضمنا از قابلیت توقف یک فعالیت و ادامه آن در زمانی دیگر نیز پشتیبانی می نماید. اپ یاد شده از مکانیزم پایه اشتراک گذاری اندروید برای انتقال فعالیت ها بین دو گجت استفاده می کند، و در حال حاضر از آن می توان در تعداد انگشت شماری از محصولات سامسونگ از جمله (گلکسی اس ۵، گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج، گلکسی آلفا، گلکسی نوت ۴، گلکسی نوت اج و گلکسی تب اس) بهره گرفت.

Flow هنوز در مرحله بتا به سر می برد و استفاده از آن موقتا به کاربران کشور ایالات متحده محدود شده. با این وجود، با مراجعه به گوگل پلی و دریافت فایل APK به طور غیر مستقیم، کاربران دیگر کشورهای دنیا نیز قادرند آن را روی گجت های خود امتحان کنند.

Samsung Flow Beta
  • Samsung Flow Beta
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Think Tank Team
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۷ مگابایت
دانلود

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟