تهیه کننده سری Mass Effect به پروژه هولولنز پیوست

تهیه کننده سری Mass Effect به پروژه هولولنز پیوست

سری Mass Effect اوایل نسل پیش توسط استودیو Bioware و شرکت الکترونیک آرتز ساخته شد و به یکی از بهترین و ناب ترین تجربه های علمی-تخیلی فضایی بدل گشت. Casey Hudson، تهیه کننده این سری، در آگوست سال ۲۰۱۴، از Bioware جدا شد تا شغل جدیدی را در پیش گیرد.

وی حالا به ردموند سفر کرده تا در مقر اصلی مایکروسافت و استودیوهای توسعه بازی اش، نقش کارگردان را بر عهده گیرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

هادسن حالا مستقیما زیر نظر Kudo Tsunoda، مدیر پروژه هولولنز کار می کند. بر اساس نوشته های اکس باکس وایر، هادسن روی هولولنز، اکس باکس و چند پروژه هیجان انگیز دیگر کار می کند اما تمرکز اصلی وی روی هولولنز باقی خواهد ماند.

وی می گوید: "ممن فوق العاده در مورد پتانسیل این مدل تکنولوژی ها شگفت زده ام."

حضور وی در مایکروسافت و کار روی پروژه هولولنز نشانگر پتانسیل بالای هدست واقعیت افزوده مایکروسافت و جدیت آن ها در ارتباط با این پروژه است.

هادسن می گوید کاری که مایکروسافت با واقعیت ترکیبی و محاسبات هولوگرافیک انجام می دهد، تاثیر بسزایی روی زندگی ما در سال های پیش رو خواهد داشت. علاوه بر این موارد، خوشحال کننده است که بدانیم هادسن روی پروژه های اکس باکس نظارت دارد و عناوین توسعه داده شده برای ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت نیز از زیر نگاه او گذر می کند.

او در مورد پروژه های داخلی مایکروسافت می گوید: "پروژه هایی که تاکنون دیده ام بسیار هیجان انگیزاند و کمک به این تیم ها برای گذر از خط پایان، تجربه ای فوق العاده خواهد بود."

استودیوهای مایکروسافت (که پیش از این Microsoft Game Studios نامیده می شد)، جایگاه بازی سازان و مدیران برجسته ای بوده و هست. پیتر مولینیو سال ها مدیریت شعبه اروپایی را به عهده داشت و Adam Orth نیز که بر سر ماجرای معرفی اکس باکس وان جریان ساز شده بود هم جایگاهی در این تیم داشت.

به طور کلی، به نظر می رسد که مایکروسافت مسئله هولولنز را بسیار جدی گرفته و احتمالا قرار نیست همانند کینکت، شاهد حذف آن پس از مدتی باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato