همه چیز درباره آیفون 13
تیزر جدیدی از Doom منتشر شد؛ رونمایی کلی در E3 انجام می گیرد

تیزر جدیدی از Doom منتشر شد؛ رونمایی کلی در E3 انجام می گیرد

بتسدا اخیرا تیزر کوتاهی از Doom منتشر کرده که تنها دو چیز در آن حاضر است: اسلحه ای قدیمی و دوست داشتنی و یکی از هیولاهای وحشتناک. بتسدا چند ثانیه ای از گیم پلی بازی را در این تیزر به نمایش می گذارد و باقی را به کنفرانس E3 خود موکول می کند.

امسال، بتسدا برای اولین بار در تاریخ E3 قرار است کنفرانس خبری برگزار کرده و تا به حال نمایش Doom جدید در آن تائید شده.

در همین حین وبسایت Doomworld که مخصوص طرفداران سری Doom است، تصاویر و ویدیویی منتشر کرده که منتسب به Doom قبلی است، عنوانی که تا سال ۲۰۱۳ در حال ساخت بود اما به علت کیفیت پایین و نامناسب کنسل شد و ساخت Doom جدید از آن به بعد آغاز گشت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

پس از غیبتی طولانی، نام Doom دوباره در فوریه سال ۲۰۱۴ توسط ناشر بازی، بتسدا مطرح شد. بتسدا وعده داد کسانی که Wolfenstein: The New Order را خریداری کنند، به بتای دوم دسترسی خواهند داشت.

سپس، Doom در E3 سال گذشته برای اولین بار به نمایش درآمد و خیال همه از بابت اینکه بازی بالاخره در حال تولید است راحت شد.

پیت هاینز از بتسدا در مورد ورژن قبلی Doom که باب پسندشان نبود می گوید: "یک ورژن ابتدایی از Doom 4، کیفیت و هیجان کافی که قرار بود id Software و Bethesda ارائه دهند و طرفداران Doom در سراسر جهان انتظارش را داشتند نداشت."

به غیر از Doom، انتظارات برای نمایش Fallout 4 هم بالا گرفته و طبق شواهد، اگر بتسدا کنفرانسی برگزار کند قطعا باید در آن خبری از Fallout 4 باشد.

تصاویر زیر برگرفته از ویدیوی بالا هستند که وبسایت DoomWorld منتشر کرده است و دنیایی خاکستری قدیمی را نشان می دهند، دوست داشته باشید یا نه، دیگر قرار نیست این تصاویر را در قالب بازی ببینیم:

doom_leaked_9

doom_leaked_11

doom_leaked_1

doom_leaked_2

doom_leaked_3

doom_leaked_5

doom_leaked_6

doom_leaked_7

doom_leaked_8

doom_leaked_10

doom_leaked_122

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato