مدیر بخش موبایل سامسونگ تکذیب کرد؛ گلکسی نوت ۵ زودتر از موعد رونمایی نمی شود

کمی قبل و هنگامی که شایعه شد سامسونگ بنا دارد تا تلفن هوشمند گلکسی نوت بعدی خودش را زودتر از زمان معمول و مقرر معرفی نماید، به نظر می رسید بر حسب شواهد موجود این شایعه صحت داشته باشد. ولی اکنون مدیران سامسونگ آن را به صورت رسمی تکذیب کرده اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در خبر پیش تر منتشر گشته آمده بود کمپانی کره ای مورد بحث تصمیم دارد گلکسی نوت ۵ را به جای ماه سپتامبر در ماه جولای معرفی کند. در رابطه با دلیل این اتفاق نیز ذکر شده بود که سامسونگ تلاش دارد از این طریق اپل را شکست داده و بر بازار آیفون ۶ و ۶ پلاس آن غلبه نماید.

سپس و اندکی بعد در شایعه ای دیگر گفته شد احتمال می رود اپل هم پرده برداشتن از آیفون ۶ اس را زودتر انجام داده و آن را از سپتامبر سال جاری به آگوست منتقل نماید. طبق معمول، مبنای این شایعه هم اعضای زنجیره تامین کننده قطعات مورد نیاز برند ساکن کوپرتینو و بالا رفتن میزان تولیدشان پیش از موعد مورد انتظار بود.

جمیع شایعات و خبرهای یاد شده و ارتباط آنها با یکدیگر، سبب می گشت که درستی شان منطقی به نظر آید. اما امروز J.K. Shin، مدیر بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس، به گمانه زنی ها خاتمه داد و در اظهار نظری مستقیم ذکر نمود شرکتش ابداً تمایلی ندارد تا گلکسی نوت بعدی را زودتر از زمان معمولش معرفی کند.

البته صحبت های آقای Shin به همین یک موضوع مرتبط نبود؛ در روز سه شنبه شایعاتی شنیده می شد که در آنها ذکر می گشت فروش ۱۰ میلیون دستگاه از موبایل های گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج در بازه ی زمانی طولانی تری نسبت به آنچه برای گلکسی اس ۴ و اس ۵ رخ داده بود میسر می گردد، که مدیر بخش موبایل کمپانی کره ای این موضوع را نیز تکذیب نمود.

البته این مدیر سامسونگ حاضر نشد در رابطه با اینکه شرکت متبوعش قصد دارد پیش از معرفی گلکسی نوت ۵ موبایل جدید دیگری تحت برند اج را به بازار عرضه نماید توضیح دهد و به همین علت باید منتظر ماند و دید با گذشت زمان و در آینده ای نزدیک چنین اتفاقی رخ خواهد داد یا خیر.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟