اسپنسر: ما کینکت را رها نخواهیم کرد

اسپنسر: ما کینکت را رها نخواهیم کرد

سال گذشته، مایکروسافت کینکت را از باندل های اکس باکس وان حذف کرد تا تمایل مردم به خرید کنسولی که هم قیمت پلی استیشن ۴ است افزایش یابد. این در حالی بود که رونمایی های اولیه مایکروسافت تمرکز زیادی روی کینکت داشت و پس از روی کار آمدن اسپنسر، این دوربین پیشرفته به حاشیه رانده شد.

در مصاحبه اخیر Edge با فیل اسپنسر، مدیر بخش اکس باکس در مایکروسافت، وی صریحا اعلام کرده که آن ها قصد رها کردن کینکت را ندارند و همچنان بخش بزرگی از اکوسیستم اکس باکس باقی می ماند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

برای شروع، اسپنسر به آپدیت اخیر Upload Studio اشاره می کند که یک اپلیکیشن مخصوص فیلم سازی است. وی می گوید: "ما به ساخت امکاناتی که کینکت را به قسمت ارزشمندی از اکوسیستم تبدیل کند ادامه می دهیم."

وی در جواب اینکه چرا مایکروسافت تصمیم به عرضه باندل بدون کینکت را گرفت می گوید ما تصمیم به عرضه بسته هایی با قیمت های متنوع و گزینه های بیشتر گرفتیم.

اسپنسر می گوید: "قیمت گذاری برای کنسول ها واقعا مهم است. ما در طول تعطیلات وقتی قیمت کنسول را کاهش دادیم، در ایالات متحده و انگلستان تاثیر آن را دیدیم، که فوق العاده بود. و من می خواهم به مشتریان اطمینان دهم که زمان خرید کینکت روی کنسول چقدر امکانات ارزشمند دریافت می کنند. اگر شما می خواهید باندل کینکت و کنسول را خریداری کنید، آن ها هنوز در دسترس اند. من فکر می کنم کینکت بخش بزرگی از اکوسیستم است. و اگر شما فقط یک کنسول می خواهید و بعدا قصد خرید کینکت دارید، یا حتی اصلا کینکت را نمی پسندید، ما به شما این گزینه ها را هم می دهیم."

اکس باکس وان های بدون کینکت ۳۵۰ دلار قیمت دارند در حالی که کنسول با کینکت ۵۰۰ دلار فروخته می شود. نوامبر ۲۰۱۳، زمانی که اکس باکس وان عرضه شد، گیمرها فقط یک گزینه برای خرید داشتند: اکس باکس وان ۵۰۰ دلاری با دوربین کینکت.

در حالی که پلی استیشن ۴ هنوز پرفروش ترین کنسول نسل به حساب می آید، به نظر می رسد که کاهش قیمت و عرضه باندل های مختلف، به افزایش فروش کنسول کمک بسیاری کرده. ماه گذشته، اکس باکس وان از لحاظ فروش کلی در منطقه آمریکای شمالی، پلی استیشن ۴ را پشت سر گذاشت.

تیم های داخلی مایکروسافت سخت مشغول تلاشند تا بهترین تجربه های ممکن را برای کینکت به ارمغان آورند، اما آیا شما دنبال هیلو یا Call of Duty برای این دوربین هستید؟ اسپنسر مخالف شماست: "ژانرهایی هستند که با کینکت بسیار خوب کار می کنند، اما اگر شما هیلو یا Call of Duty بازی می کنید، سناریویی وجود ندارد که می گوید 'من به کینکت نیاز دارم'"

کنفرانس E3 مایکروسافت در تاریخ دوشنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۹ شب آغاز می شود و اسپنسر می گوید نمایش هایی برای کینکت در راه است. طبیعتا بخش کوچکی از کنفرانس E3 و غرفه های مایکروسافت در نمایشگاه به این مسئله اختصاص یافته اما تمرکز اصلی شرکت روی اکس باکس وان و هولولنز است.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato