قابلیت تماس ویدیویی مسنجر فیسبوک در سراسر جهان امکان پذیر شد

فیسبوک قابلیت برقراری تماس ویدیویی از طریف اپلیکیشن مسنجر را ماه گذشته معرفی کرد و حالا قرار است تمامی دارندگان اپلیمیشن در سراسر جهان از آن بهره مند شوند. البته فیسبوک می گوید هنوز تعداد اندکی از کشورها به دلیل ارتقای سطح کیفی تماس هنوز قادر به استفاده از این ویژگی نیستند.

فیسبوک می خواهد حتی زمانی که به Wi-Fi هم متصل نیستیم قادر به استفاده از ویژگی مذکور باشیم، به همین دلیل اپلیکیشن باید با سرعت اینترنت شبکه موبایل مناطق مختلف تطابق یابد.

برای برقراری تماس ویدیویی تنها کافی است دکمه مورد نظر را که در قسمت بالایی صفحه گفتگو قرار دارد لمس کنید. فیسبوک اخیرا به کاربران مسنجر اهمیت بسیاری می دهد. در حالی که مسنجر به طور کلی بخشی از وبسایت اصلی فیسبوک به حساب می اید اما این شرکت مسنجر را به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم هایش معرفی می کند.

مسنجر ماهانه ۶۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و این تعداد کاربر قطعا تجربه تماس ویدیویی در اپلیکیشن های مشابه دیگر داشته اند. برنامه های فیسبوک برای مسنجر بزرگتر از آن چیزی است که فعلا می بینیم، این شرکت می خواهد مسنجر را به یک پلتفرم جداگانه تبدیل کرده و در آن آتش بازی هایی به راه اندازد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟