اپلیکیشن جدید Shazam به غیر از موزیک، کتاب ها و مجلات را نیز تشخیص می دهد

اپلیکیشن جدید Shazam به غیر از موزیک، کتاب ها و مجلات را نیز تشخیص می دهد

اپلیکیشن Shazam امروز بروزرسانی جدیدی دریافت کرده که به آن در کنار تشخیص موزیک و فیلم، توانایی تشخیص کالاهای بسته بندی شده (از جمله دیسک های بلو-ری و اسباب بازی ها)، کتاب ها، مجلات و سایر کالاهای تجاری موجود در خرده فروشی ها را داده است.

برای استفاده از این قابلیت جدید، کافیست اپلیکیشن Shazam را در آیفون یا گجت اندرویدی خود باز کرده، وارد حالت دوربین شوید و QR Code موجود روی بسته بندی کالای مورد نظر را اسکن نمایید.

Shazam مدتی است که با برندهای مطرحی همچون دیزنی، لیوایز و هارپرکالینز همکاری می کند و با افزوده شدن این قابلیت جدید، باید انتظار پیشرفت بیشتر این مجموعه را داشته باشیم. به طور مثال، با مشاهده تبلیغ فیلم Tomorrowland در یک مجله، کافیست با Shazam آن را اسکن کنید تا تریلری از آن در صفحه نمایش موبایل شما پدیدار شود.

مدیر عامل Shazam آقای ریچ ریلی در مورد این قابلیت جدید می گوید: "این قابلیت تنها برای جذب کاربران بیشتر به Shazam نیست، بلکه راهی است تا مشتری با یک اشاره با کارخانجات سازنده محصولات ارتباط برقرار کند. ایده پشت این کار تبدیل تصاویر ثابت به محتوایی پویا و زنده برای کاربران است."

ویجیاتو

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato