سونی به پشتیبانی ضعیف پلی استیشن 4 اقرار می کند

اندرو هاوس، مدیر جهانی برند سرگرمی های سونی در حضور سرمایه گذاران این شرکت اعترافات تلخی در مورد پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا داشت و حقایق را برای آن ها شرح داد.

پس از اعلام تاخیر در عرضه Uncharted 4: A Thief's End و عرضه بلادبورن، تقریبا سونی هیچ مهره بزرگ دیگری برای سال ۲۰۱۵ ندارد. اندرو هاوس نیز در جلسه اخیر سونی که با حضور سرمایه گذاران برگزار شد رسما اعلام کرد لاین آپ سونی برای سال ۲۰۱۵ اندکی خالی است.

وی می گوید سونی امید دارد با وجود بازی های بزرگ ناشران شخص ثالث این خلا را جبران کند. اعتراف صریح دیگر هاوس در مورد پلی استیشن ویتا و ویتا تی وی بود. وی علنا و بی پرده در جلسه گفت این دو پلتفرم در خارج از ژاپن طرفداری نداشته و از دور خارج محسوب می شوند. البته سخنگوی سونی در اصلاح سخنان هاوس گفت، منظور سخنان مدیر سرگرمی های سونی ورژن های قدیمی کنسول ها بوده و منظور ورژن های جدید نیست. به هر حال، هاوس به اصلا ماجرا اشاره کرده و ارسال اصلاحیه کمکی به وضع حال فروش ویتا در خارج از خاک ژاپن نمی کند.

اندرو هاوس در نهایت به آخرین نسخه از بازی استریت فایتر اشاره کرد که در انحصار کنسولی پلی استیشن ۴ است و همچنین بار دیگر یادآور کرد که کنسول سونی با همین وضعیت وخیم بازی های انحصاری توانسته رتبه اول فروش را در سراسر جهان کسب کند و پرفروش ترین کنسول بازی تاریخ سونی باشد. باید دید سونی چه برنامه هایی برای جلب رضایت مشتریان در E3 2015 دارد. مایکروسافت برای آخر سال اکس باکس وان برنامه های ویژه ای دارد در حالی که سونی تقریبا با دستی خالی به جنگ هیلو و لارا کرافت می رود.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

ویجیاتو

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟