معرفی Reduce؛ اپلیکیشنی برای فشرده سازی تصاویر JPEG در ویندوزفون

اگر از دوربین تلفن هوشمندتان زیاد استفاده می کنید، احتمالا به مشکل پر شدن حافظه از تصاویر حجیم دوربین برخورده اید. برای جلوگیری از این مشکل ممکن است برخی تهیه نسخه پشتیبان از عکس ها را در فضای ابری به شما پیشنهاد کنند.

اما راه دیگری هم وجود دارد و آن فشرده سازی عکس هاست؛ طوری که در عین حفظ کیفیت فضای کمتری از حافظه موبایل را به خود اختصاص دهند. اپلیکیشن Reduce در ویندوزفون که امروز به معرفیش می پردازیم، برای چنین کاری ساخته شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

بنابر گفته توسعه دهنده، Reduce می تواند حجم تصاویر JPEG را تا میزان ۸۰% کاهش دهد، و این کاهش حجم با حداقل افت کیفیت همراه خواهد بود.

Reduce 22

تصاویر را در Reduce می توان هم به صورت تکی و هم به صورت دسته های ۱۰۰، ۳۰۰ و ۱۰۰۰ تایی فشرده نمود. تنها کافیست با ورود به اپلیکیشن، تصاویر گالری را گزینش کنید و سپس کار فشرده سازی را به Reduce بسپارید.

البته بسته های فشرده سازی Reduce را می بایست به صورت درون برنامه ای و با مبلغی ناچیز خریداری کنید. Reduce ضمنا فایل های temp فشرده سازی را پس از سی ثانیه از حافظه موبایل پاک می کند، بنابراین به هیچ وجه با اشغال حافظه از فایل های بی مورد مواجه نخواهید شد.

مطمئنا Reduce می تواند برای کاربران موبایل های دوربین محوری مثل لومیا ۱۰۲۰ چهل و یک مگاپیکسلی در حفظ فضای حافظه برای انجام کارهای مهم تر مفید واقع شود. این اپ کاربردی را می توانید به رایگان از ویندوزفون استور دریافت کنید.

Reduce
  • Reduce
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Supporting Computers Inc
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۱ مگابایت
دانلود

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟