برادران وارنر رقیبی برای ماینکرفت معرفی کردند: LEGO Worlds

شرکت برادران وارنر و TT Games از بازی جدیدی تحت عنوان LEGO Worlds پرده برداشتند که به نوعی ماینکرفت را با اسباب بازی های لگویی ترکیب کرده تا دنیایی که در دوران کودکی آرزوی ساختن آن را داشتیم را حالا به وسعت هر چه تمام تر و با جزئیات بالا بسازیم.

در LEGO Worlds بازیکن می تواند مراحل یک بازی لگویی را ساخته و برای آن کاراکتر و مکان تعریف کند. البته همانند ماینکرفت لازم نیست آجر به آجر را خودتان بنا کنید. از ابزارهای مختلف می توانید بهره برده و یک سازه بزرگ را در زمان کمتری بسازید.

در حال حاضر، LEGO Worlds فقط برای پی سی و از طریق استیم (برنامه دسترسی زودهنگام) و با قیمت 15 دلار در دسترس است. در مورد نسخه های کنسولی صحبتی به میان نیامده اما هیچ بعید نیست پس از عرضه رسمی روی پی سی، نسخه های کنسولی هم منتشر شود.

بازی به مرور زمان در حال پیشرفت است و مرتبا به وسیله آپدیت های جدید، مراحل، لگوها و ابزارهای جدید اضافه می شود. قابلیت های مالتی پلیر و به اشتراک گذاری نیز در دستور کار هستند. در زیر می توانید تیزر معرفی بازی را تماشا کنید.

مطالب مرتبط

بررسی بازی Lego DC Super Villains؛ آدم بد بودن چقدر خوب است

احتمالا گروه جاستیس لیگ یا همان لیگ عدالت را بشناسید. تیمی متشکل از ابرقهرمانان دنیای دی سی که حکم اونجرز (انتقامجویان) دنیای مارول را برای این انتشارات دارند (هرچند جاستیس لیگ ۳ سالی زودتر از اونجرز تشکیل شد و کتاب‌هایش منتشر شد). شاید دی سی تا به امروز در دنیای سینما نتوانسته آنچنان که باید جلوی... ادامه مطلب

۸ نکته‌ای که باید در مورد بازی Lego: The Incredibles بدانید

۱۴ سال پیش، زمانی که پای انیمیشن جذاب The Incredibles نشستیم، حتی فکرش را هم نمی‌کردیم که قرار است در ورطه یک انتظار طولانی بیفتیم. اما مدتی پیش بالاخره این انتظار طولانی به پایان رسید و پیکسار خبر از اکران قسمت دوم این مجموعه در سال ۲۰۱۸ داد.با این حال، جالب اینجاست که بازگشت شگفت‌‌انگیزان... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟