مجمع عمومی سالانه همکاران سیستم برگزار شد

مجمع عمومی شرکت همکاران سیستم در رابطه با سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۳، امروز، یعنی سه شنبه ۱۲ خرداد در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی برگزار گردید و طی آن توزیع ۴۰ تومان سود نقدی و حدود ۳۳ تومان سهام جایزه از محل افزایش سرمایه به ازاء هر سهم نیز تصویب گشت.

در این جلسه که با حضور ۹۱/۱۴ درصد از سهامداران، نمایندگان سازمان بورس و موسسه حسابرسی بیات برپا شده بود ذکر گشت که سود نقدی صاحبین سهام از روز چهارشنبه ۲۰ خرداد قابل دریافت است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

hamrah-mechanic

مهدی امیری، مدیر عامل شرکت همکاران سیستم، در نشست خبری مرتبط به مجمع پیش تر اشاره شده، به اصحاب رسانه اعلام نمود درآمد شرکت متبوعش در سال ۹۳ رشدی ۳۵ درصدی داشته و تعداد مشتریان آنها هم اکنون از مرز ۲۴ هزار رد شده است.

وی افزود همکاران سیستم در حال حاضر ۶ هزار مشتری صنفی، ۹ هزار شرکت کوچک خدمات گیرنده در زمینه محصولات سپیدار و دشت، ۱۴۰۰ مشتری دولتی و ۷۷۰۰ مشتری که دارای ابعاد سازمانی متوسط و بزرگ هستند دارد.

امیری در ادامه ی صحبت هایش خاطر نشان ساخت ۶۰ درصد شرکت های فعال در عرصه بورس به محصولات آنها روی آورده اند و این رقم برای فعالان حوزه ی پتروشیمی برابر با ۴۲ درصد بوده است.

محصول راهکاران افزایش تقاضای سه برابری نسبت به سال قبل داشته و ۴۰ درصد از فروش سال ۹۳ همکاران سیستم را به خود اختصاص داده، ناگفته نماند که راهکاران، ERP شرکت مورد اشاره محسوب می شود و با دو سال حضور در بازار توانسته چنین موفقیت قابل توجهی را نصیب خود سازد. در کنار این موارد سیپدار و دشت نیز رشد فروشی ۶۰ درصدی داشته اند.

مدیر عامل همکاران سیستم، در گزارش خود به مجمع با اشاره به تمرکز شرکتش بر اجرای پروژه‌های بزرگ گفت: «موفقیت همکاران سیستم در اجرای پروژه‌های کلان در طی سال‌های گذشته، باعث شده است که در سال ۹۳، ۲۵% حجم کسب و کار همکاران سیستم از محل اجرای این پروژه ها تامین شود. ارائه راهکارهای نرم‌افزاری به گروه صنعتی بهروز، پتروشیمی فارابی و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از جمله پروژه‌های بزرگی محسوب می شوند که در سال ۹۳ توسط شرکت انجام شده است».

بر اساس اظهارات آقای امیری، در حال حاضر نزدیک به نیمی از ۵۰۰ شرکت برتر کشور (که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور معرفی می شوند) و ۶۴% شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه ایران از راهکارهای همکاران سیستم استفاده می کنند.

شرکت مورد بحث در سال ۹۳ در مجموع ۴۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری در محیط کار صورت داده و دلیل اصلی این امر را مهیا نمودن مکان فیزیکی و توسعه و گسترش سرویس سنتر بیان می دارد.

همکاران سیستم از اهداف خود برای سال ۱۴۰۰ نیز دور نمایی ارائه نمود و مشخص شد که قصد دارد در بازه ی زمانی مذکور بدل به یک برند بلند آوازه و خوش نام منطقه ای شود.

طبق گزارش هیات مدیره همکاران سیستم به مجمع، ادامه تمرکز این شرکت برای اجرای پروژه‌های بزرگ و به کارگیری تکنولوژی های جدید در پیاده‌سازی راهکارها جزو اهداف عمده این شرکت در سال ۹۴ است.

ارتقاء سیستم‌های مشتریان به محصول نوین راهکاران و توسعه فروش این محصول به تناسب ۵۰ درصد کل فروش گروه نیز جزو اهداف سال ۹۴ قرار گرفته و برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های صادراتی در کشورهای همسایه و ایجاد آمادگی های بیش‌ تر برای همکاری با شرکت‌های بزرگ جهانی از وجوه دیگر این برنامه‌ریزی ها محسوب می گردد.

malltina

مطالب مرتبط

همکاران سیستم مزایای استفاده از راهکاران ابری را برای کسب‌وکارها تشریح کرد

رویداد آنلاین «راهکاران ابری همکاران سیستم» برگزار شد. در این رویداد که به شکل زنده از وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی همکاران سیستم پخش شد، «فرید فولادی» مدیرعامل و «محمد عزیزاللهی» معاون توسعه‌ی بازار شرکت به معرفی مزیت‌های فناوری رایانش ابری و ویژگی‌های راهکاران ابری همکاران سیستم پرداختند و استراتژی‌های همکاران سیستم در این زمینه را... ادامه مطلب

پذیرش شرکت زیر مجموعه همکاران سیستم در فرابورس: «سپیدار سیستم آسیا»

شرکت سپیدار سیستم آسیا از شرکت‌های زیر مجموعه همکاران سیستم (سهامی عام) در بازار فرابورس ایران پذیرفته شد. روز ۴ شنبه ۵ شهریور ماه ۹۹، شرکت همکاران سیستم با انتشار گزارش افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب از موافقت فرابورس ایران مبنی بر پذیرش سپیدار سیستم آسیا خبر داد. این برای نخستین بار است که... ادامه مطلب

بررسی نماد «سیستم»: آنچه باید درباره سهم همکاران سیستم بدانید

سیستم نام نماد شرکت همکاران سیستم است که در بازار  اول بورس قرار دارد. همکاران سیستم در تابستان ۹۹ به ارزش بازاری ۴۰۰۰ میلیارد تومانی رسید. در ادامه سلسله گفتارهای معرفی سهام گروه رایانه و فعالیت های وابسته در بورس ایران، این گفتار دیجیاتو نگاهی دارد به سهم «سیستم». اگر شما هم از سهامداران همکاران... ادامه مطلب

گفتگوی دیجیاتو با مدیرعامل همکاران سیستم: آینده در گروی سرویس‌های ابری است

مدیر عامل همکاران سیستم در گفتگو با برنامه «آنتک» (لایو اینستاگرام دیجیاتو) درباره تاریخچه همکاران سیستم و راهی که این مجموعه با قدمت طولانی طی کرده سخن گفت و درباره مسیر جدید و آینده این شرکت صحبت کرد. او باور دارد که سرویس‌های ابری تا چند سال آینده بازار را به تصاحب خود خواهند کشید؛... ادامه مطلب

گزارش ویدیویی: همکاران سیستم از جدیدترین محصولات و خدمات ابری خود رونمایی کرد

همکاران سیستم در رویداد «باهم ۹۸»، از جدیدترین محصولات و خدمات خود بر بستر ابر رونمایی کرد و استراتژی‌ها و برنامه‌های آینده‌اش را نیز در این حوزه تشریح کرد. گزارش ویدیویی دیجیاتو، در ۶ دقیقه به شکل کامل شما را در جریان این رویداد و اتفاقات مهم آن قرار می‌دهد.«فرید فولادی»، مدیرعامل همکاران سیستم اعلام... ادامه مطلب

امکانات و ابزارهای جدید در «راهکاران ابری» همکاران سیستم

«اگر قرار باشد یک نرم‌افزار به رشد کسب‌وکار کمک کند آیا می‌تواند فقط به مرزهای داخل یک سازمان محدود شود؟» این پرسشی است که «محسن طلایی»، معاون توسعه محصولات «همکاران سیستم» مطرح و به آن پاسخ منفی می‌دهد. او اعتقاد دارد که امروزه نرم‌افزارها باید به مرزهای گسترده‌تری از سازمانی که در آن کار می‌کنیم،... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟