اپل اسپیکرهای بلوتوث Pill XL شرکت Beats را پس می گیرد

اپل در توسعه Pill XL، اسپیکر بلوتوث شرکت Beats که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد هیچ نقشی نداشته. مدت ها پس از عرضه این اسپیکر، اپل شرکت بیتز را به مبلغ چندین میلیارد دلار خریداری کرد. زمان مشخص می کند که یک محصول درجه یک تا چه حد قوی عمل می کند. گفته شده که این محصول پس از داغ شدن فراوان ممکن است آتش بگیرد و حالا ماجرای جدیدی برای اپل آغاز شده.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اپل در حال بازپس گیری محصولات سری XL از مشتریان است و از هر فرصتی استفاده می کند تا به کاربران اش بگوید محصولات را به اپل بازگردانند.

گویا در موارد خاص، باتری Beats Pill XL بیش از حد داغ می شود و امکان آتش سوزی را ایجاد می کند. هیچ محصول دیگری از اپل یا Beats با این مسئله درگیر نیستند اما احتمال آتش سوزی Pill XL کاملا جدی است. اپل ۸ گزارش مربوط به آتش سوزی را دریافت کرده که یکی از این موارد منجر به خسارت جانی شده و شخص مجروح شده است. در مجموع ۲۲۲ هزار واحد از این محصول در آمریکا و ۱۱ هزار واحد در کانادا فروخته شده.

کسانی که Pill XL خود را به اپل پس می دهند، ۳۲۵ دلار از شرکت دریافت می کنند، چه به صورت اعتبار الکتورنیکی و چه اعتبار درون اپل استور. این در حالی است که قیمت اصلی این دستگاه ۲۹۹ دلار است.

البته اپ استورهای محلی از شما این دستگاه را تحویل نمی گیرند. به محض اینکه اپل از ماجرا باخبر شود، بسته برای تان ارسال می شود تا اسپیکر را درون آن قرار دهید. مبلغ فوق طی ۳ هفته به شما بازگردانده می شود.

ویجیاتو

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟