دارک سولز 3 احتمالا در E3 رونمایی خواهد شد

منبعی نزدیک به شرکت نامکو می گوید دارک سولز ۳، ادامه ای بر عنوان موفق دارک سولز ۲، امسال در E3 رونمایی خواهد شد. خبر خوشحال کننده دیگر اینکه، هیدتاکا میازاکی، کارگردان دیمونز سولز و عنوان Bloodborne، کارگردانی این عنوان را به عهده دارد.

میازاکی خالق سری Souls است و پس از ساخت نسخه اول و جلب توجه رسانه ها و گیمرها به سراغ پروژه ای جدید رفت که می توان اولین پروژه بسیار موفق انحصاری برای پلی استیشن ۴ خواند. وی در ساخت دارک سولز ۲ نقش نظارتی داشت و به تیم سازنده مشاوره می داد.

این منبع معتبر در مورد تاریخ عرضه و کنسول های مورد نظر صحبتی به میان نیاورده و به نظر نمی رسد که این عنوان در انحصار پلی استیشن ۴ باشد. دو عنوان قبلی از سری دارک سولز برای کنسول های مایکروسافت و پی سی هم منتشر شده اند اما Demon's Souls و Bloodborne، عناوین انحصاری این شرکت برای سونی هستند.

البته، بعید نیست که انتظار داشته باشیم، Dark Souls 3 در کنفرانس شرکت سونی در نمایشگاه E3 برای اولین بار نمایش داده شود. دارک سولز ۲ در کنار Dragon Age: Inquisition سال گذشته جوایز بهترین بازی سال بسیاری کسب کردند تا سال ۲۰۱۴، برای دوست داران سبک نقش آفرینی به یاد ماندنی باشد.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟