ریزر احتمالا OUYA را به زودی می خرد

ریزر احتمالا OUYA را به زودی می خرد

ریزر احتمالا OUYA را به زودی می خرد

OUYA، استارتاپی که سال ۲۰۱۲ به جهت ساخت کنسولی متن باز تشکیل شد، حالا در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات فراوانی است و به دنبال یک خریدار می گردد. منابع نزدیک گزارش کرده اند که اویا با شرکت ریزر، تولیدکننده لوازم جانبی و تجهیزات حرفه ای پی سی، در حال مذاکره است.

گفته می شود که قرارداد هنوز نهایی نشده و مدیران اویا می خواهند کارمندان خود را در مجموعه ریزر به کار گیرند و تا حد امکان از اخراج کارکنان جلوگیری کنند. منبع دیگری می گوید که رقم توافقی دو شرکت حوالی ۱۰ میلیون دلار است.

اویا اما در حال حاضر طرفداران بسیاری ندارد و کاربران استفاده از کرومکست، فایر تی وی و اپل تی وی را به آن ترجیح می دهند اما با این حال، طی مدت زمانی اندک در زمان راه اندازی پروژه، ۶۴ هزار نفر، مبلغی معادل ۸.۶ میلیون دلار به این پروژه کمک کردند.

پس از آن در سال ۲۰۱۳، سرمایه گذاران در حدود ۱۵ میلیون دلار سرمایه به پروژه تزریق کردند تا اینکه در نهایت اویا با قیمت ۹۹ دلار عرضه شد. در هر صورت، محبوبیت رو به زوال اویا، با خریداری شدن توسط ریزر می تواند دوباره جانی تازه به خود بگیرد و باید توجه داشت که ریزر هم دلایل قانع کننده ای برای این خرید ۱۰ میلیون دلاری دارد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل