لنوو پرچمدار بعدی موتورولا را با دوربینی عالی روانه بازار می کند

مدیر عامل شرکت لنوو به تازگی در یک مصاحبه شرکت نموده و خبر داده که به زودی یک پرچمدار با برند موتورولا را شاهد خواهیم بود: «مدل های جدید و مختلفی را در دست توسعه داریم که با برند موتورولا به بازار راه خواهند یافت. در فصل تابستان مشخصا خواهید دید که چگونه اسمارت فون ها و همچنین ساعت های هوشمند مختلفی را عرضه خواهیم کرد؛ محصولاتی که بسیار هیجان انگیز خواهند بود.»

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مدیرعامل لنوو خبر از حضور موبایل های جدید می دهد اما هنوز مشخص نیست که این شرکت چه زمانی از برند خود و چه زمانی از برند موتورولا استفاده خواهد کرد.

پیشتر عنوان شده بود که پرچمدار جدید موتورولا ملقب به X، موبایلی هوشمند تر از هوشمند خواهد بود. از منابع مختلف نیز خبر می رسد که موتورولا در پرچمدار امسال خود توجه ویژه ای به قابلیت های دوربین خواهد کرد. همانطور که می دانید موبایل های این کمپانی از جمله نسل دوم X که در سال گذشته معرفی شد و همچنین نکسوس ۶، از دوربین های چندان رضایت بخشی برخوردار نیستند و اکنون این شرکت تمایل دارد این موضوع را تغییر دهد. البته چنین مسئله ای پیشتر توسط مدیر بازاریابی این شرکت نیز تایید شده بود.

انتظار می رود موتو ‌X در سال جاری عملکردی عالی در بخش دوربین داشته باشد و موتورولا - لنوو قابلیت های بسیار جالبی را نیز به آن افزوده باشند. برخی شایعات خبر می دهند که این دوربین بیش از هر زمان دیگری در بخش auto دچار تحول گشته و می تواند بهترین تصاویر را به شکل اتوماتیک و بدون ایجاد تغییرات دستی در تنظیمات، به ثبت برساند.

با توجه به معرفی موبایلی از سوی لنوو با تمرکز بر روی دوربین به نام Vibe Shot، می توان انتظار داشت که اکنون موتورولا نیز تحت نظارت شرکت چینی به ساخت موبایل هایی با دوربین هایی بسیار بهتر روی آورد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟