معرفی اپلیکیشن Runtastic Push Ups؛ یک مربی ورزشی شخصی و شمارنده حرکات شنا

معرفی اپلیکیشن Runtastic Push Ups؛ یک مربی ورزشی شخصی و شمارنده حرکات شنا

معرفی اپلیکیشن Runtastic Push Ups؛ یک مربی ورزشی شخصی و شمارنده حرکات شنا

افزایش آمار چاقی مفرط، مشکلات قلبی و عروقی، سکته در سن پایین و مواردی از این دست نشانه هایی از زندگی ناسالم امروزی ما هستند. برای دوری از چنین فجایعی، واضح است که باید پرخوری را کنار بگذاریم و بخشی از روزمان را به انجام حرکات ورزشی اختصاص دهیم.

اپلیکیشن Push Ups از Runtastic می تواند مربی شخصی شما در خانه و محل کار باشد. شنا رفتن، مبنای این اپلیکیشن است که می تواند تعداد دفعات آن و کالری سوزانده شده توسط این حرکت ورزشی را برای شما به ثبت برساند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Runtastic Push Ups می تواند بدون دخالت دست، تعداد شنایی که می روید را بشمارد. بدین صورت که کافیست موبایل را بین دستان و جلوی صورت روی زمین قرار داده و با هر بار پایین آمدن در شنا، با بینی خود به صفحه موبایل ضربه زنید. بنابراین شمارنده اپلیکیشن به همین روش خلاقانه و تا حدی عجیب، شمارش دفعات شنا را بدون دخالت دست ممکن می کند.

Runtastic Push Ups 2

نسخه اندروید و iOS این اپلیکیشن با گوگل فیت و Apple Health کاملا سازگارند و می توانید کلیه آمار و ارقام مربوط به ورزش خود را با آنها همگام سازی کنید. این آمار و ارقام شامل تعداد دفعات شنای روزانه، زمان تمرین، زمان استراحت و میزان کالری که در اثر ورزش سوزانده اید می شوند.

هر چقدر در شنا رفتن پیشرفت کنید، به لول بالاتری در اپلیکیشن می رسید. حتی برای رقابتی شدن فضا و ایجاد انگیزه در کاربران، Push Ups یک جدول رده بندی داخلی در اپلیکیشن قرار داده تا در آن رکورد سایر افراد را بشکنید و خودتان به استاد بی رقیب شنا تبدیل شوید.

اگر می خواهید که در عین داشتن بدنی سالم و دور شدن از بیماری ها به تقویت ماهیچه هایتان بپردازید، توصیه می کنیم حتما Runtastic Push Ups را در اسمارت فون هایتان نصب کنید و ضمنا مراقب سلامت خود باشید.

Runtastic Push Ups - Workouts, Trainer & Counter
  • Runtastic Push Ups - Workouts, Trainer & Counter
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: runtastic
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۳۵.۶ / ۱۵.۱ / ۱۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل