سامسونگ در جشنواره بین المللی شیرهای کن، موفق به دریافت 27 جایزه شد

جشنواره بین المللی خلاقیت شیرهای کن، یک رویداد مهم جهانی برای آنهایی است که در حوزه ارتباطات، تبلیغات و رشته های مرتبط فعالیت می کنند.

این جشنواره هفت روزه به صورت سالانه در کن فرانسه برپا می گردد و معمولا تحت عنوان بزرگ ترین فستیوال تبلیغاتی دنیا از آن یاد می گردد. رویداد مذکور همه ساله هزاران نماینده از سراسر جهان را به کن جذب می کند تا علاوه بر مشاهده آثار ارائه شده به آن، در سمینارها، کارگاه ها و دوره های آموزشی اش هم حضور پیدا کنند.

شرکت سامسونگ نیز همواره بودجه قابل توجهی را به بخش تبلیغات خود اختصاص داده و سعی می کند از این طریق بر حجم فروش محصولات خود بیافزاید. این کمپانی کره ای با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی گوناگون همواره نگاه تیزبین کاربران و همچنین رسانه ها را به خود جلب می کند و به همین خاطر یکی از مهم ترین حاضران جشنواره شیرهای کن امسال بود.

حال براساس بیانیه رسمی دفتر سامسونگ در ایران، این شرکت موفق شده که ۲۷ جایزه جشنواره امسال را از آن خود نماید که در ادامه توجه شما را به متن این بیانیه جلب می کنیم. با دیجیاتو همراه باشید.

با برنده شدن ۲۷ جایزه در ۲۰ زمینه، شرکت سامسونگ الکترونیکس رکورد جدیدی در جشنواره « شیرهای» کن (Cannes Lions) که بزرگ‌ترین جشنواره تبلیغاتی جهان است، ثبت کرد. پس از سال ۲۰۱۴ که سامسونگ موفق به کسب ۱۶ جایزه شد، این دومین سالی است که این شرکت به ثبت رکوردی جدید دست می‌یابد.

سامسونگ این موفقیت را با کمپین «رونمایی از استعدادها» (Launching People) به دست آورد. کمپینی که در این جشنواره مجموعاً موفق به کسب هفت جایزه مختلف شد. این کمپین با تشویق کاربران به طرح ایده‌ها و آرزوهایشان و همچنین به اشتراک گذاشتن آن‌ها با سامسونگ، موفق شد به آرزوهای مردم، رنگ واقعیت ببخشد.

وون پیو هونگ، مدیر ارشد بخش بازاریابی شرکت سامسونگ، در این باره گفت: «موفقیت ما، نتیجه تلاش سامسونگ برای درگیر کردن مخاطبان از سراسر دنیا است تا به آن‌ها کمک کنیم نیازهای خود را بهتر بشناسند. این فعالیت‌ها در راستای فلسفه شرکت سامسونگ طرح‌ریزی شده‌اند که همواره می‌کوشد زندگی مصرف‌کنندگان را به کمک نوآوری‌های دیجیتال، پربارتر کند.» وی ادامه داد: «سامسونگ برندی است که برای تسهیل زندگی مصرف‌کنندگان تلاش می‌کند و کمپین Launching People (رونمایی از استعدادها) به ما کمک می‌کند تا از طریق محصولات و خدمات نوآورانه‌مان به این هدف دست یابیم.»

در این جشنواره، اپلیکیشن «به من نگاه کن» (Look at me) که برای کودکان مبتلا به اوتیسم طراحی شده است نیز، برنده پنج جایزه از جمله جایزه طلا در گروه تکنولوژی‌های فضای مجازی شد. از دیگر کمپین‌های جذاب سامسونگ که در این جشنواره موفق به دریافت هفت جایزه شد، کمپین «کامیون ایمن» (Safety Truck) بود. این کمپین که به منظور جلوگیری از تصادفات جاده‌ای طراحی شده، جایزه‌ای را از آن خود کرد که هرساله به ایده‌های پیشرویی اهدا می‌شود که بتوانند مسیر جدیدی برای صنعت تعیین کنند. اپلیکیشن «حافظه ذخیره» (Back up Memory) نیز برنده سه جایزه مختلف از این جشنواره شد. این اپلیکیشن برای آن دسته از مبتلایان به آلزایمر که هنوز در مراحل اولیه آن به سر می‌برند طراحی شده است. همچنین «دستان شنوا» (Hearing Hands) که یک سرویس مخصوص زبان اشاره‌ است نیز دو جایزه برنز از این جشنواره دریافت کرد.

امسال شصت و دومین سال برگزاری جشنواره بین‌المللی خلاقیت «شیرهای» کن بود که در آن شرکت‌هایی از ۹۰ کشور جهان، بیش از ۴۰ هزار اثر را در زمینه‌های مختلفی چون تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی، بازاریابی و روابط عمومی در ۲۰ دسته‌بندی مختلف به نمایش گذاشتند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟