آیفون ارزان قیمت 6C با بدنه فلزی در نیمه اول سال ۲۰۱۶ ارائه خواهد شد

یکی از کارشناسان موسسه مشهور تحلیل بازار Jefferies اعتقاد دارد الان بهترین زمان خرید سهام کمپانی فاکسکان است، چرا که این شرکت سفارش عظیمی را برای ساخت بیش از نصف بدنه های فلزی آیفون ۶C دریافت کرده است. چنین گزارشی ضمن تایید تصمیم اپل برای ارائه نسخه ارزان قیمت آیفون ۶، فلزی بودن بدنه آن را نیز تایید می کند، برخلاف نسل پیشین یعنی آیفون ۵C که از بدنه پلاستیکی بهره می برد.

پیش از این نیز شایعات مختلفی در مورد نسخه ارزان قیمت آیفون ۶ به گوش می رسید، از جمله اینکه اپل با ساخت این محصول تصمیم دارد نمایشگر با سایز ۴ اینچ را دوباره در خانواده آیفون ارائه کند. زمان رونمایی چنین دستگاهی نیز سال جاری اعلام شده بود. هرچند گزارش یاد شده در مورد سایز توضیحی نمی دهد، اما در مورد زمان انتشار به نیمه اول سال ۲۰۱۶ اشاره دارد، که خارج از قاعده معمول معرفی آیفون های جدید توسط اپل در ماه پاییز است.

بر اساس گزارش این موسسه تجربه پیشین تولید کننده چینی در زمینه ساخت بدنه فلزی آیفون های ۶ و ۶ پلاس، آن را به گزینه مناسبی برای تولید بدنه آیفون های ۶ اس، ۶ اس پلاس و حتی ۶ سی کرده است.

تحلیلگر موسسه Jefferies اعتقاد دارد آیفون ۶C هرچند نسبت به نسل پیشین نسخه جدیدی محسوب می شود، اما طراحی آن نسبت به آیفون ۶ چندان متفاوت نخواهد بود. پیشتر هم گزارشهایی منتشر شده بود که از ارائه آیفون ۶S در سال جاری، با ظاهر مشابه و تغییرات اندک درونی نسبت به نسل پیشین حکایت داشتتند.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟