«اپل موزیک» اکنون در iOS و کامپیوترهای شخصی در دسترس است

«اپل موزیک» اکنون در iOS و کامپیوترهای شخصی در دسترس است

اپل بالاخره به شکل رسمی وارد بازار استریم موسیقی شد و در نسخه 8.4 از پلتفرم iOS، سرویس «موزیک» را در اختیار کاربران گذاشت. هرچند صرفا کاربران آیفون، آیپد و آیپاد نیستند که می توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند، بلکه کاربران مک و ویندوز نیز اکنون قادر هستند از سرویس استریم موسیقی اپل استفاده کنند.

سرویس یاد شده، متشکل از ۳۰ میلیون قطعه موسیقی بوده که پیشتر در iTunes در دسترس بوده اند. جدا از آن نیز، اپل یک شبکه رادیویی ۲۴ ساعته را به نام Beats 1 تاسیس کرده که در ۱۰۰ کشور موجود بوده و موسیقی های تولید شده توسط هنرمندان نوپا را پخش می کند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در ابتدای کار می توانید سبک های مورد علاقه خویش را انتخاب کرده و سپس اپل موزیک پیشنهاداتی را برای گوش دادن به شما ارائه می دهد.

از سوی دیگر شبکه اجتماعی کانکت نیز به این سرویس افزوده شده که بر اساس آن، هنرمندان می توانند رابطه مستقیمی با کاربران داشته و آنها را از جدیدترین خبر ها مطلع نمایند.

در نهایت نیز لازم به ذکر است که اگر پیشتر موسیقی هایی را از iTunes خریده باشید، اکنون در اپلیکیشن موزیک به شکل جداگانه ای برایتان به نمایش در خواهند آمد و مشخصا همواره به آنها دسترسی خواهید داشت.

از سوی دیگر اگر تمایل دارد در کامپیوتر شخصی خود سرویس موسیقی اپل را مورد امتحان قرار دهید، به سراغ بروز رسانی iTunes خود به نسخه ۱۲.۲ بروید و سپس برای مدت ۳ ماه خواهید توانست به شکل رایگان از خدمات جدید شرکت مورد بحث بهره مند گردید. پس از مدت مقرر نیز به ازای هر ماه، اپل مبلغی برابر با ۱۰ دلار را از شما طلب خواهد کرد که البته همین سرویس، به شکل خانوادگی و تا ۶ کاربر، با بهای ۱۵ دلاری نیز موجود است.

[نکته: در صورتی که آیفون خود را قبلا جیلبریک کرده اید، به هیچ عنوان آپدیت iOS 8.4 را به شکل OTA دریافت نکنید.]

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.