مدت زمان گارانتی تلفن های هوشمند HTC در ایران افزایش یافت

مدت زمان گارانتی تلفن های هوشمند HTC در ایران افزایش یافت

مدت زمان گارانتی تلفن های هوشمند HTC در ایران افزایش یافت

HTC از جمله برندهای موفق و محبوب بازار موبایل ایران محسوب می شود که طی سال های اخیر با محصولات جذاب و کارآمدش توانسته هوادران پر و پا قرصی را برای خود جمع آوری نماید.

این کمپانی به تازگی تصمیم گرفته مدت زمان گارانتی تلفن های هوشمندش را در کشور مان افزایش دهد و در همین راستا دفتر روابط عمومی HTC در تهران بیانیه خبری را در اختیار دیجیاتو گذاشته که از شما دعوت به عمل می آوریم جهت آگهی از شرایط جدید فراهم گشته آن را در ادامه ی مطلب مطالعه نمایید.

اچ‌تی‌سی، پیشرو جهانی در عرصه نوآوری های همراه و طراحی، مدت گارانتی تلفن های همراه خود را برای اولین بار در ایران از ۱۲ ماه به ۱۸ ماه افزایش داد.

متقاضیان خرید اسمارت فون های اچ‌تی‌سی می توانند از۱۰ تیر ماه سال جاری( اول جولای) محصولات این برند را در ایران با گارانتی ۱۸ ماهه خریداری کنند. از همین رو تمامی خریدارانی که موبایل های خود را از تاریخ ذکر شده از نمایندگی های رسمی اچ‌تی‌سی در ایران خریداری کرده اند طی ۱۸ ماه از خدمات پس از فروش بهره‌مند خواهند شد.

افزایش طول مدت ارائه خدمات پس از فروش اچ‌تی‌سی، تمامی مدل های عرضه شده به صورت رسمی در بازار ایران را شامل می شود.

در حال حاضر متقاضیان خرید اسمارت فون های اچ‌تی‌سی در ایران به منظور بهره مندی از خدمات پس از فروش ۱۸ ماهه اچ‌تی‌سی باید تلفن های خود را با یکی از گارانتی های یاس ، آرین و ماکروتل تهیه کنند.

تمامی دستگاه های تلفن همراه اچ‌تی‌سی در ایران به همراه لوازم درون جعبه شان؛ کابل یو‌اس‌بی، شارژر و هدفون، تحت گارانتی ۱۸ ماهه به فروش می‌رسد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل