همه چیز درباره آیفون 13
مدل جدید پلی استیشن 4 در ژاپن مصرف برق و صدای کمتری دارد

مدل جدید پلی استیشن 4 در ژاپن مصرف برق و صدای کمتری دارد

سونی اخیرا مدل های جدید پلی استیشن ۴ را با هارد یک ترابایتی و تحت عنوان بسته های Ultimate Player معرفی نمود و هفته آینده می توان آن ها را خریداری کرد. طبق اطلاعاتی که اعلام شده بود، این ورژن جز ارتقای فضای داخلی، تفاوت دیگری با مدل های پیشین ندارد اما به نظر می رسد ژاپنی ها یک قدم جلوتر هستند.

مدلی که در ژاپن رویت شده، مادربورد CUH-1200 را درون خود گنجانده و اگرچه ظاهر کنسول تغییری نکرده و سونی آن را پلی استیشن ۴ اسلیم خطاب نمی کند اما کنسول مذکور نسبت به مدل های کنونی مصرف برق کمتری داشته و در نتیجه صدای کمتری هم توسط سیستم خنک کننده دستگاه تولید می شود.

البته، CUH-1200 تفاوت بسیاری با مدل های کنونی ندارد و نمی توان آن را ورژنی پیشرفته تر خواند. به جز تفاوت ظاهری بورد، تنها تفاوت آن با بوردهای موجود روی پلی استیشن های فعلی، استفاده کمتر دستگاه از RAM است. در نتیجه این صرفه جویی، دستگاه نیز به برق کمتری نیازمند می شود.

اگر قصد خرید پلی استیشن ۴ دارید، بهتر است چند ماهی صبر کنید. کنسول های جدید سونی ۱۸ درصد مصرف برق کمتری دارند و به جای ۱۴۸.۶ وات، ۱۲۲ وات مصرف می کنند که رقم قابل توجهی به حساب می آید. جدای از این مسئله، یک ترابایت فضای در دسترس، همیشه بهتر از ۵۰۰ گیگابایت است؛ البته اگر قرار باشد برای هر دو یک قیمت مساوی بپردازید. اگر مایل به خرید پلی استیشن های ژاپنی هستید، هنگام خرید توجه کنید که باید کنسول تان متعلق به ریجن ۳ باشد.

نظرات ۶۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato