اطلاعات دو تلفن هوشمند موتو ایکس اسپورت و موتو جی Nuevo لو رفت

اطلاعات دو تلفن هوشمند موتو ایکس اسپورت و موتو جی Nuevo لو رفت

اطلاعات دو تلفن هوشمند موتو ایکس اسپورت و موتو جی Nuevo لو رفت

بر طبق گزارشی که دیروز (چهارشنبه) منتشر شده دو نسخه ی مشابه از نسل دوم موبایل های موتو ایکس و موتو جی موتورولا در حال آماده سازی هستند تا در ماه آگوست (مرداد/شهریور) به صورت رسمی معرفی شوند.

دو تلفن هوشمند مذکور احتمالاً Moto X Sport و Moto G Nuevo نامگذاری گشته اند و تا کنون Entel، یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی کشور شیلی، صحت وجود آنها را تائید کرده است.

در حالیکه انتظار می رود نسل سوم موتو ایکس و موتو جی به زودی معرفی شوند، باید بگوییم که مطابق شواهد موجود  Moto X Sport و Moto G Nuevo ارتباط چندانی با نسل آتی دستاوردهای موتورولا ندارند.

مدلی که پسوند اسپورت را یدک می کشد، آن دسته از افرادی را هدف گرفته که معمولاً تلفن همراه شان را زیاد به زمین می اندازند و یا از آن در باران های شدید هم استفاده می کنند و در اصل یک نسخه ی مستحکم تر از نسل دوم موتو ایکس به حساب می آید.

در همین راستا تصاویری که از طریق Entel به بیرون راه یافته اند از مجهز بودن موتو ایکس اسپورت به نمایشگری ۵.۲ اینچی خبر می دهند و از دیگر مشخصه های آن نیز می توان به دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی، دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی و چیپست چهار هسته ای ۱.۵ گیگاهرتزی اشاره نمود.

در یک قیاس ساده با موتو ایکس نسل دو باید بگوییم نمونه ی اسپورت از نظر دوربین ارتقا یافته، سایز صفحه نمایش تغییری نکرده و چیپست به کار رفته در آن شاید ضعیف تر شده باشد، پرچمدار فعلی موتورولا دوربین اصلی ۱۳ و دوربین جلویی ۲ مگاپیکسلی دارد و قدرت خودش را از یک پردازنده ی چهار هسته ای ۲.۵ گیگاهرتزی می گیرد.

اما حالا اجازه بدهید به سراغ Moto G Nuevo برویم که سازندگانش در آن نمایشگری ۵ اینچی جای داده اند ولی به جای دوربین اصلی و جلویی ۸ و ۲ مگاپیکسلی موتو جی نسل دوم حالا نمونه هایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی جایگزین شده اند، ضمن اینکه سرعت کلاک پردازنده هم از ۱.۲ به ۱.۴ گیگاهرتز ارتقا یافته است.

اکنون باید منتظر ماند و دید آیا موتورولا در تاریخ پیش تر اشاره شده پرده از این موبایل ها بر می دارد یا خیر، ضمن اینکه قیمت آنها نیز هنوز مشخص نگشته و حرفی در موردش به میان نیامده است.

Motorola-Moto-G-Nueva

Motorola-Moto-X-Sport

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل