وان پلاس ۲ به همراه یک نسخه مینی عرضه خواهد شد [شایعه]

وان پلاس ۲ به همراه یک نسخه مینی عرضه خواهد شد [شایعه]

وان پلاس ۲ به همراه یک نسخه مینی عرضه خواهد شد [شایعه]

همانطور که اطلاع دارید موبایل وان پلاس ۲ در روز ششم مرداد ماه رونمایی خواهد شد؛ تلفن هوشمندی که کاربران بی شماری را در انتظار خود نگه داشته و تیم بازاریابی این شرکت کوچک نیز اخیرا با هوشیاری هر چه تمام تر، مشغول به افشای اطلاعات در خصوص آن بوده اند و در نهایت نیز موفق گشته اند تا توجهات عمومی را از آن خود نمایند.

در حالی که این شرکت به شکل خود خواسته طرفداران را با بیشتر مشخصات سخت افزاری و فیزیکی موبایل جدیدش آشنا نموده، اکنون از گوشه و کنار شایعه ای جدید به گوش می رسد. شایعه ای که بر اساس آن گفته می شود وان پلاس، امسال دو موبایل را عرضه خواهد کرد و در واقع وان پلاس ۲، یک نسخه ی مینی نیز خواهد داشت. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این اولین باری نیست که می شنویم وان پلاس قصد دارد یک نسخه مینی از محصول خود را تولید کند. سال گذشته نیز پس از ارائه اولین موبایل این شرکت و موفقیت چشم گیرش، گفته می شد شرکت چینی می خواهد یک نمونه کوچک و ارزان تر را نیز به بازار بفرستد.

حال خبر می رسد نسخه مینی از وان پلاس ۲، مشخصاتی مشابه با موبایل جدید نخواهد داشت و بیشتر قطعات سخت افزاری آن همانند اولین تلفن هوشمند ارائه شده از سوی شرکت مورد بحث خواهند بود. از طرفی اذعان شده که نسخه مینی جدید می خواهد قیمتی کمتر از ۳۰۰ دلار داشته باشد.

در صورتی که شاهد چنین حرکتی باشیم، می توان گفت مدیران وان پلاس حرکتی منطقی انجام داده اند چرا که این شرکت در مرحله اول به واسطه قیمت ارزان خود توانست نظرات را به خود جلب کند و اکنون مدیر عامل وان پلاس اذعان داشته که قیمت موبایل جدید کمتر از ۴۵۰ دلار خواهد بود.

چنین قیمتی، آنقدر که باید و شاید هم از پرچمداران ساخته شده توسط نام های بلندپایه صنعت تلفن همراه کمتر نیست در حالی که نمونه پیشین با قیمتی برابر با نصف ارزش پرچمداران دیگر به بازار آمد. در هر صورت اکنون می توان گفت وان پلاس با رویکرد تولید یک موبایل مینی و ارزان، می تواند طیف گسترده کاربرانی که به قیمت اهمیت می دهند را نیز راضی نگه دارد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل