تصاویر بسته بندی ویندوز ۱۰ برای عرضه در خرده فروشی ها منتشر شد

تصاویر بسته بندی ویندوز ۱۰ برای عرضه در خرده فروشی ها منتشر شد

تصاویر بسته بندی ویندوز ۱۰ برای عرضه در خرده فروشی ها منتشر شد

تقریباً تنها دو هفته ی دیگر تا زمان ارائه ی نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ از جانب مایکروسافت باقی مانده و حالا تصاویری از بسته بندی این محصول نرم افزاری با هدف عرضه در خرده فروشی ها به بیرون درز پیدا کرده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

طبق آنچه در وبسایت آلمانی WinFuture انتشار یافته، اینبار بر خلاف پکیج ویندوز هشت، که تمرکز اصلی طراحی اش بر روی لوگوی جدید خود سیستم عامل قرار داشت ساکنین ردموند ترجیح داده اند تا نمایی از دسکتاپ به همراه تصویر پس زمینه ی ویژه ای که برای آن تهیه شده را به نمایش درآورند.

به نظر می رسد مایکروسافت در این طراحی قصد داشته محیط نسل جدید سیستم عاملش را در یک نگاه به کاربران خود نشان داده و ضمناً یکبار دیگر بازگشت منوی استارت را هم به آنها یادآور شود.

ضمناً ردموندی ها می خواهند تا ویندوز ۱۰ را علاوه بر شیوه ی سنتی، یعنی عرضه بر روی DVD، از طریق USB درایو نیز به فروش برسانند و اکنون معین گشته که بر جلد پکیج این USB‌ درایوها تصویری از لوگوی ویندوز با رنگ های آبی و یا بنفش نقش بسته است.

البته جدای از ظاهر بسته بندی های مورد اشاره نباید از خاطر برد که این احتمالاً آخرین باریست که مایکروسافت سیستم عامل دسکتاپ خود را بدین شکل و از طریق خرده فروشی ها عرضه خواهد نمود و همانطور که پیش تر نیز گفته ایم ویندوز به سمت "بدل شدن به یک سرویس" پیش می رود و بر مبنای همین سیاست احتمالاً کاربران آن به روز رسانی ها بعدیش را از طریق اتصالشان به اینترنت دریافت خواهند نمود.

windows10-usbbox

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل