گلکسی نوت ۵ در ۲۱ مرداد رونمایی شده و دو روز بعد به فروش می رسد [شایعه]

گلکسی نوت ۵ در ۲۱ مرداد رونمایی شده و دو روز بعد به فروش می رسد [شایعه]

گلکسی نوت ۵ در ۲۱ مرداد رونمایی شده و دو روز بعد به فروش می رسد [شایعه]

منبع تایوانی به نام Digitimes به واسطه منابع نزدیک به سامسونگ خبر می دهد که شرکت کره ای در تاریخ ۱۲ آگوست - ۲۱ مرداد در شهر نیویورک از گلکسی نوت ۵ رونمایی به عمل خواهد آورد. همین منبع خاطر نشان کرده که در روز های پس از معرفی به سرعت سامسونگ نوت ۵ را در بازارهای بزرگ به فروش خواهد رساند.

Digitimes سابقه ای طولانی در ارائه اخبار و شایعات صحیح، پیش از برگزاری رویدادها دارد و از همین رو می توان به گفته هایش تا حد زیادی اطمینان کرد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس این گزارش، گلکسی نوت ۵ در آگوست رونمایی خواهد شد و در واقع سامسونگ برای مبارزه با فروش بالای آیفون های جدید اپل، قصد دارد عضو تازه خانواده نوت را اندکی زودتر و پیش از موعد مقرر سالانه معرفی کرده و به فروش نیز برساند.

در صورتی که این گزارش صحیح باشد، سامسونگ در تاریخ ۱۴ سپتامبر - ۲۳ مرداد ماه، عرضه و فروش گلکسی نوت ۵ را آغاز می کند. با چنین اقدامی، شرکت کره ای دقیقا یک ماه فرصت دارد تا پیش از به بازار آمدن آیفون های جدید، تا جای ممکن به تنهایی تاخت و تاز کند.

در این میان باید خاطر نشان کرد که چهار نمونه قبلی گلکسی نوت، در حاشیه کنفرانس IFA و در شهر برلین آلمان رونمایی شده اند. کنفرانسی که معمولا در میانه ماه سپتامبر - اواخر شهریور شروع به کار می کند.

مدیر بخش سامسونگ موبایل، آقای J.K. Shin پیشتر عنوان نموده بود که شرکتش باز هم از الگوی پیشین پیروی خواهد کرد اما اکنون منابع معتبری همچون وال استریت ژورنال نیز اذعان دارند که نوت جدید در آگوست - مرداد رونمایی می شود.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل