مسابقه دایره ها؛ معرفی بازی Running Circles

مسابقه دایره ها؛ معرفی بازی Running Circles

مسابقه دایره ها؛ معرفی بازی Running Circles

بازی های استودیوی BoomBit Games مثل بازی های کچ اپ ساده و اعتیادآورند، و وقتی که واردشان شدید، خروج آسانی نخواهید داشت. اگر ساخته پیشین این استودیو یعنی Bird Climb را امتحان کرده باشید، مطمئنا با این موضوع موافق هستید.

بومبیت گیمز در آخرین ساخته اش باز هم همان رویه همیشگی را در پیش گرفته و با Running Circles، سرگرمی واقعی را برایتان به ارمغان می آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Running Circles نه گرافیک آنچنانی دارد و نه داستانی که بخواهید دنبالش کنید، بلکه به معنای واقعی یک "بازی" است و فقط برای سرگرمی گیمر ساخته شده. البته منظورمان از سرگرمی یک بازی کودکانه نیست. در Running Circles باید سرعت عمل بالایی داشته باشید و بتوانید در مواقع بحرانی بهترین تصمیم را بگیرید.

Running Circles 2

در هر مرحله از بازی، زنجیره ای از دایره های کوچک و بزرگ قرار گرفته اند که باید برای اتمام مرحله از تمامشان گذر کنید. البته گذشتن از دایره ها کار چندان آسانی نیست، چرا که باید با چرخیدن این کار را انجام بدهید.

کاراکتر شما که می تواند تقریبا هر چیزی باشد، روی محیط دایره با سرعتی بالا دور می زند و شما هم باید در زمان مناسب، یعنی وقتی که به محل برخورد دایره ها رسیدید با یک کلیک او را به دایره بعدی منتقل کنید. فرقی هم نمی کند که داخل دایره باشید یا روی آن، سرعت عمل و پرش در زمان مناسب در Running Circles حرف اول را می زند.

بازی یک بخش مالتی پلیر هم دارد که در آن می توانید در یک مرحله به صورت همزمان با دوستتان مسابقه داده تا فضای رقابتی تری را در آن تجربه کنید. کنترل بازی هم بسیار ساده است و با یک انگشت هم از پس رد کردن مراحل بر می آیید، بنابراین Running Circles می تواند یکی از بهترین بازی ها برای اوقاتی باشد که در ازدحام اتوبوس و مترو گیر افتاده اید و شدیدا دنبال یک سرگرمی خوب می گردید.

Running Circles به رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و نسخه iOS آن هم به زودی به اپ استور راه خواهد یافت.

Running Circles
  • Running Circles
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: BoomBit Games
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل