بازی موبایل Fallout Shelter در عرض دو هفته، 5.1 میلیون دلار درآمد کسب کرده است

بازی موبایل Fallout Shelter در عرض دو هفته، 5.1 میلیون دلار درآمد کسب کرده است

ماه ژوئن برای بازی های دیجیتالی فوق العاده عالی بود، اللخصوص برای بتسدا و بازی Fallout Shelter که این روزها روی هر تلفن و تبلت اپل می توان آن را یافت. درست چند ماه پیش از عرضه Fallout 4 برای پی سی و کنسول ها، بتسدا در حال کسب درآمدهای میلیون دلاری از طریق بازی محبوب اش است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

طبق آخرین آماری که توسط موسسه تحقیقاتی SuperData منتشر شده، اولین بازی موبایلی شرکت بتسدا، در دو هفته ابتدایی عرضه اش به بازار، ۵.۱ میلیون دلار درآمد از طریق پرداخت های درون برنامه ای کسب کرده. این در حالی است که بازی هنوز برای سیستم عامل اندروید آماده نشده.

درآمد بخشی موبایل در ژوئن ۲۰۱۵ به میزان ۴ درصد نسبت به ماه گذشته و ۲۰ درصد نسبت به ژوئن سال پیش افزایش یافته و مجموعا ۳۶۷ میلیون دلار را روانه جیب سرمایه گذاران کرده است.

خبر خوب دیگر برای بتسدا، فروش ۱۳۸ هزار کپی از بازی The Elder Scrolls Online بود. فروش دیجیتالی کنسول و پی سی روی هم ۳۱۴ میلیون دلار برآیند شد (کمتر از درآمد بخش موبایل) اما با این حال نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۳۰ درصدی بود.

۱۰ عنوان زیر، بیشترین فروش دیجیتالی ماه ژوئن را روی کنسول ها و پی سی در ایالات متحده داشته اند:

superdata_top_digital_titles_june_2015

اما در انگلستان فیفا ۱۵ هنوز هم زنده است و به لطف تعلیق نسخه پی سی بتمن، این بازی در رتبه پنجم قرار دارد:

superdata_top_digital_titles_june_2015_uk

نظر شما در مورد فروش دیجیتالی بازی ها چیست؟ به نظر شما منطقی است بازی های موبایل که عمدتا هم رایگان هستند و از طریق پرداخت درون برنامه ای کسب درآمد می کنند فروش بیشتری نسبت به بازی های دیجیتالی روی پی سی و کنسول داشته باشند؟

Fallout Shleter را چگونه ارزیابی می کنید؟ رقم ۵.۱ میلیون دلاری برای دو هفته واقعا فوق العاده است و این در حالی است که حالا تقریبا یک ماه کامل از عرضه بازی گذشته و بتسدا توانسته صدر جدول اپ استور را از آن خود کند.

ویجیاتو

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato