امکان جستجو به نسخه تحت وب اینستاگرام افزوده شد

امکان جستجو به نسخه تحت وب اینستاگرام افزوده شد

وبسایت متروکه اینستاگرام مدت هاست که از نظر سطح توانمندی و امکانات چندین قدم عقب تر از اپلیکیشن پیشرفته خود حرکت می کند اما امروز این وبسایت آپدیتی را دریافت خواهد کرد که به موجب آن، کارایی اش تا حدودی بهبود می یابد.

تقریبا سه سالی از زمان عرضه نسخه تحت وب اینستاگرام می گذرد و حالا این شرکت اعلام کرده که قابلیت سرچ را به وبسایت خود اضافه می کند. به این ترتیب امکانی برای کاربران این سایت به وجود می آید که هشتگ ها، موقعیت های جغرافیایی و حساب های کاربری را مستقیما از طریق سیستم دسکتاپی خود سرچ کنند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اینستاگرام همچنین مشغول بهینه سازی و پالایش صفحات ورودی برای هشتگ ها و موقعیت های جغرافیایی است، بنابراین زمانی که روی لینکی در Instagram.com کلیک می کنید، صفحه ای حاوی محبوب ترین نتایج در بالای جدیدترین عکس ها برای شما گشوده خواهد شد.

این اقدام درست یک ماه پس از آن صورت می گیرد که اینستاگرام قابلیت سرچ بهینه را به اپلیکیشن موبایل خود اضافه کرد و تب جدیدی تحت عنوان «explore» را به آن افزود که تگ ها و موقعیت های جغرافیایی پر طرفدار را برای کاربر نمایش می دهد.

این در حالی است که امکانات ذکر شده هنوز هم به نسخه تحت وب اینستاگرام اضافه نشده اند و احتمالا تا آن موقع زمان زیادی باقی مانده است. مدیران این شرکت اظهار داشته اند که «Instagram.com برای آن طراحی شده که مکملی برای اپلیکیشن های موبایل باشد» و این گفته نشان می دهد که نسخه یاد شده هیچگاه اصلی ترین اولویت این شرکت نخواهد بود.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato