همه چیز درباره آیفون 13
مقایسه رسمی تصاویر ثبت شده توسط دوربین های وان پلاس ۲، آیفون ۶ و گلکسی اس ۶

مقایسه رسمی تصاویر ثبت شده توسط دوربین های وان پلاس ۲، آیفون ۶ و گلکسی اس ۶

آنطور که تا کنون مشخص گشته، وان پلاس ۲ از یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی برخوردار است اما سوالی که در ذهن باقی مانده اینکه آیا همین موبایل دارای لرزشگیر اپتیکال نیز هست یا خیر.

امروز Peter Lau، مدیر عامل شرکت مورد بحث تصاویر جدیدی را در انجمن اینترنتی همین کمپانی منتشر نموده؛ تصاویری که در واقع توسط دوربین وان پلاس ۲، گلکسی اس ۶ و آیفون ۶ به ثبت رسیده اند. وی با این کار، به تب تبلیغاتی جدیدی که اخیرا راه انداخته، افزوده و تلاش می کند برتری دوربین موبایل ساخته شده توسط شرکتش را به کاربران نشان دهد. هرچند که بر اساس همین تصاویر، می توان حدس زد که موبایل مورد بحث دارای لرزشگر اپتیکال نیست.

مدیر عامل وان پلاس در اصل موبایل جدید را در وضعیت شب با آیفون ۶ مورد مقایسه قرار داده و از طرف دیگر نیز آن را در حالت نمای نزدیک، با گلکسی اس ۶ مورد قیاس قرار داده.

البته منطقی است اگر بگوییم که در مرحله فعلی نمی توان کیفیت تصاویر را با هم مقایسه کرد چرا که وان پلاس ۲ هنوز به شکل رسمی معرفی نشده و در حال توسعه یافتن و بهینه شدن است. انتظار می رود موبایل مورد بحث در ششم مرداد و با قیمت حدود ۴۰۰ دلار معرفی گردد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

[لازم به ذکر است تصاویری که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد، ریساز نشده اند و با کلیک کردن روی آنها می توانید اندازه واقعیشان را مشاهده نمایید.]

تصاویری که در سمت چپ هستند مروبط به وان پلاس ۲ و تصاویر واقع شده در سمت راست، مربوط به آیفون ۶ یا گلکسی اس ۶ هستند. [تصاویر نمای نزدیک: گلکسی اس ۶، تصاویر گرفته شده در شب: آیفون ۶]

OnePlus-2-left-vs-Galaxy-S6

OnePlus-2-left-vs-Galaxy-S6-macro-and-iPhone-6-night-shots-samples

OnePlus-2-left-vs-Galaxy-S6-macro-and-iPhone-6-night-shots-samples (1)

OnePlus-2-left-vs-Galaxy-S6-macro-and-iPhone-6-night-shots-samples (2)

OnePlus-2-left-vs-iPhone-6

OnePlus-2-left-vs-Galaxy-S6-macro-and-iPhone-6-night-shots-samples (3)

OnePlus-2-left-vs-Galaxy-S6-macro-and-iPhone-6-night-shots-samples (4)

OnePlus-2-left-vs-Galaxy-S6-macro-and-iPhone-6-night-shots-samples (5)

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato