مایکروسافت اپلیکیشن Send از پروژه گاراژ را معرفی کرد

مایکروسافت اپلیکیشن Send از پروژه گاراژ را معرفی کرد

مایکروسافت اپلیکیشن Send از پروژه گاراژ را معرفی کرد

مایکروسافت دوباره با اپلیکیشن دیگری از پروژه گاراژ به میدان بازگشته، اپلیکیشنی به نام Send که برای ارسال و دریافت ایمیل طراحی شده است. مایکروسافت در طراحی این اپ روی سادگی و مختصر نمودن ارسال و دریافت ایمیل تمرکز داشته، به همین خاطر تجربه این کار را در آن به سادگی یک مکالمه در اپلیکیشن های پیام رسانی طراحی نموده است.

تیم آتلوک در پست امروز وبلاگشان اپلیکیشن Send را اینگونه توصیف کرده اند: "Send تجربه ای سریع و آسان همانند ارسال پیامک را در اختیارتان قرار می دهد و شما را قادر می سازد تا با کلیه همکارانتان در ارتباط بوده و به مکالمات خود در آتلوک در مراجعات بعدی دسترسی داشته باشید."

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Send برای اجرا عمیقا به اپ Office 365 وابسته است و برای استفاده از آن، باید در آفیس ۳۶۵ یک حساب کاربری داشته باشید. بنابراین ایمیل آتلوک یا حساب کاربری جیمیل در این مورد برایتان کارساز نخواهد بود.

Send از آفیس ۳۶۵ برای ردیابی مخاطبینی که اخیرا به آنها ایمیل فرستاده اید بهره می گیرد و توجه داشته باشید که اینباکس کامل خود را در آن مشاهده نخواهید کرد؛ بلکه Send تنها شامل مکالماتی است که از طریق آن آغاز کرده اید. از این رو بهتر است که برای ایمیل های طولانی تر به آتلوک یا سایر سرویس های میزبانی ایمیل مراجعه کنید.

Send by garage 1

مایکروسافت در مورد این اپلیکیشن می گوید: "با Send دیگر در ارسال ایمیل احتیاجی به  امضا، تعیین موضوع یا تشریفات اداری نیست. اساس طراحی ما ایجاد مکالماتی سریع و روان در این اپلیکیشن بوده، در حالی که بتوانید به تمام افرادی که برایتان اهمیت دارند دسترسی داشته باشید."

خوشبختانه بر خلاف Tossup، اپلیکیشن Send برای اندروید و ویندوزفون نیز عرضه خواهد شد. اما در حال حاضر تنها در پلتفرم iOS می توانید آن را تجربه کنید.

Send, a Microsoft Garage project
  • Send, a Microsoft Garage project
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: مایکروسافت
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۱۴.۹ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل