ویرایشگر ویدیو با قابلیت تدوین و افزودن افکت های تصویری به اپلیکیشن یوتوب اضافه شد

ویرایشگر ویدیو با قابلیت تدوین و افزودن افکت های تصویری به اپلیکیشن یوتوب اضافه شد

آپدیت تازه اپلیکیشن یوتوب علاوه بر اعمال برخی بهبود ها، امکان داخلی ویرایش ویدیوها را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. این ادیتور جدید ویدیو علاوه بر قابلیت ایجاد برش در ویدیو ها، امکان قرار دادن افکت های تصویری را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربران همچنین می توانند علاوه بر آن، از کتابخانه موسیقی های رایگان یوتوب برای ویدیوی خود موسیقی متن نیز انتخاب کنند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

آپدیت تازه رابط کاربری اپلیکیشن را دستخوش تغییر کرده و در آن صفحه اصلی نرم افزا،ر به ۳ برگه تقسیم شده است. بخش «خانه» یا Home برای نمایش ویدیوهای پیشنهادی بر اساس سلیقه کاربر، بخش «اشتراک ها» یا Subscriptions برای نمایش محتوای منتشر شده توسط کانال هایی که کاربر مشترک آنهاست و در نهایت بخش «حساب» یا Account که کاربر با استفاده از آن می تواند به تاریخچه، ویدیو ها، اعلان ها و لیست های خود دسترسی داشته باشد. دکمه آپلود ویدیو نیز از دیگر مواردی است که محل آن درون همین بخش درنظر گرفته شده است.

از بهبود های اعمال شده در آپدیت تازه نیز می توان به نمایش افقی ویدیو هایی اشاره کرد که به همین شکل فیلمبرداری شده اند و از این پس دیگر در حالت تمام صفحه به شکل عمودی و با حاشیه های ضخیم مشکی رنگ به نمایش در نخواهند آمد.

در ادامه می توانید تصاویر این رابط کاربری جدید و ویرایشگر ویدیوی تازه را مشاهده نمایید.

Home

Subscriptions

Account

Edit--amp-Upload

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato