موبایل Hima Aero از HTC به وسیله اپراتور AT&T عرضه می گردد

موبایل Hima Aero از HTC به وسیله اپراتور AT&T عرضه می گردد

موبایل Hima Aero از HTC به وسیله اپراتور AT&T عرضه می گردد

حدودا یک ماه پیش بود که نوشتیم HTC قصد دارد در پی ناکامی های حاصل شده از فروش One M9، تا پیش از پایان سال جاری میلادی یک تلفن هوشمند بی نظیر را به بازار عرضه نماید.

موبایل هوشمندی که گفته می شود در ماه اکتبر به بازار خواهد رسید و با نام کد Hima Aero اکنون در حال توسعه است. موبایل هوشمند مورد بحث از قرار معلوم با یک نمایشگر ۲K از راه خواهد رسید اما هنوز اندازه نمایشگر، مشخص نیست. از طرفی گفته شده که دوربین به کار رفته در موبایل یاد شده نیز تجربه خوبی را در اختیار کاربر قرار خواهد داد و از گشودگی دهانه لنز f/1.9 برخوردار بوده و می تواند تصاویر را با فرمت RAW نیز در اختیار کاربر قرار دهد.

سنسور دوربین به کار گرفته شده در One M9 با وجود ۲۰ مگاپیکسلی بودنش، نتوانست رضایت کاربران را جلب کند. همچنین لازم به ذکر است که این سنسور از سوی کمپانی توشیبا تولید شده بود.

HTC-Aero-ATT-01

پیش از این شنیده بودیم که Aero، ابتدا به سوی اروپا خواهد رفت اما حال evleaks@ خبر می دهد که این محصول در سبد محصولات اپراتور آمریکایی به نام AT&T نیز موجود خواهد بود. البته هنوز مشخص نیست که اپراتور یاد شده چه زمانی می خواهد تلفن همراه مورد بحث را عرضه نماید اما مشخصا این اتفاق نیز تا پیش از پایان یافتن سال میلادی روی خواهد داد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل