ویژگی مقاومت Moto G در برابر آب مورد آزمایش قرار گرفت [تماشا کنید]

ویژگی مقاومت Moto G در برابر آب مورد آزمایش قرار گرفت [تماشا کنید]

موتورولا در هفته گذشته نسل جدید موبایل های خود برای سال ۲۰۱۵ را معرفی نمود که در میان آنها، ارزان ترین تلفن هوشمند Moto G نام دارد؛ موبایلی بسیار محبوب که اگرچه از قیمتی پایین بهره می برد اما قابلیت های مناسبی داشته و می تواند به خوبی از پس نیازهای بی شمار کاربران بر آید.

شرکت سازنده این موبایل اما امسال آن را کامل تر از هر زمان دیگری کرده و می خواهد تلفنی اقتصادی و بی نظیر را به بازار عرضه نماید. در همین راستا، Moto G جدید و نسل سوم، می تواند در برابر نفوذ آب از خود مقاومت به خرج دهد، چرا که موتورولا اکنون آن را مشمول استفاده از گواهی IPX7 نموده است.

قبلا برایتان توضیح داده بودیم که حرف اول پس از IP، بیانگر میزان مقاومت در برابر گرد و غبار بوده و عدد دوم نیز نشان دهنده میزان مقاومت در برابر مایعات. حال موتورولا از X7 استفاده کرده که به ما می گوید Moto G، در خصوص مقاومت در برابر گرد و غبار مورد آزمایش قرار نگرفته اما در رابطه با مقاومت در برابر آب، از رتبه ۷ برخوردار است که به معنای مقاومت نیم ساعته در عمق نیم متری است.

در این میان یکی از فعالان یوتوب، ویدیویی را تهیه کرده و در آن، اقدام به تست میزان مقاومت Moto G در برابر نفوذ آب می کند. از شما دعوت می کنیم در ادامه با دیجیاتو همراه بوده و ویدیوی مورد بحث را تماشا کنید.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato