انتشار ویدئویی منتسب به فبلت Mate8 از هوآوی [تماشا کنید]

انتشار ویدئویی منتسب به فبلت Mate8 از هوآوی [تماشا کنید]

به باور بسیاری از کاربران Ascend Mate7 متعلق به کمپانی هوآوی یکی از بهترین فبلت های سال گذشته به حساب می آمد که در آن ویژگی های سخت افزاری مطلوب با طراحی نسبتاً زیبا ترکیب شده بودند.

از زمان عرضه ی موبایل مورد بحث در ماه سپتامبر گذشته، شنیده می شد که شرکت سازنده اش به زودی و در فاصله ای کوتاه جانشینی را برای آن معرفی خواهد نمود. اما شایعات اخیر می گویند قرار نیست از Mate8 با تغییراتی جدی در آینده ای نزدیک، مثلا در مراسم دوم سپتامبر هوآوی پرده برداری شود و در عوض چینی ها قصد دارند تا یک نسخه ی مشابه و به روز شده (از لحاظ سخت افزاری) از آنچه که در سال پیش روانه ی بازار نموده اند را آماده و سپس رونمایی کنند.

شایعه مذکور نیز از خبری دیگر ناشی می شود که در آن آمده، توسعه چیپست کایرین ۹۵۰ که از الزامات تولید فبلت جدید هوآوی بوده، مطابق زمانبندی از قبل تعیین گشته پیش نرفته و لذا برنامه ها بر همین اساس تغییر کرده اند.

اما امروز و در اتفاقی جالب ویدئویی کوتاه بر روی اینترنت انتشار یافت که Mate8 را به تصویر می کشید و جزئیات تازه ای را در موردش فاش می ساخت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

فبلتی که در ویدئوی پیش تر اشاره شده به نمایش درآمده چندان بی شباهت به نسخه ی پیشین یعنی Ascend Mate7 نیست و از همین رو به نظر می رسد شایعه ی ارائه ی یک نسخه ی مشابه و اندکی به روز شده از مدل سال قبل چندان بی اساس نباشد.

اکنون و مطابق مشاهدات، ظاهراً در پشت محصول جایگاه فلش دوربین تغییر کرده و ضمن اینکه گویی با یک نمونه ی دورنگ مواجه هستیم. در بخش جلویی نیز محل استقرار سنسور و دوربین تغییر یافته و دگرگونی عمده ی دیگری رویت نمی شود.

البته نباید هم از خاطر ببریم آنچه در ویدئو می بینیم احتمالاً مربوط می گردد به یک نمونه ی اولیه از Mate8 و تا نهایی شدن آن ممکن است هنوز تغییراتی بر رویش اعمال شود.

بد نیست یادآوری کنیم، مطابق شنیده ها فبلت آتی هوآوی بناست تا نمایشگری ۶ اینچی با رزولوشن QHD داشته باشد و در دو نسخه که یکی از ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و دیگری از ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ی داخلی بهره می برند تولید شود.

دوربین اصلی فبلت مذکور ۲۰.۷ مگاپیکسلی خواهد بود و دوربین جلویی آن نیز کیفیتی ۸ مگاپیکسلی را فراهم خواهد کرد و یکی از دو چیپست کایرین ۹۳۰ و یا ۹۵۰ نیز به Mate8 قدرت خواهند بخشید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato