ویندوز 10 در نوامبر سال جاری برای اکس باکس وان عرضه خواهد شد

ویندوز 10 در نوامبر سال جاری برای اکس باکس وان عرضه خواهد شد

ویندوز 10 در نوامبر سال جاری برای اکس باکس وان عرضه خواهد شد

مایکروسافت چند روز پیش ویندوز ۱۰ را برای پی سی منتشر نمود و حالا همه منتظر اند تا این سیستم عامل برای دیگر پلتفرم ها نیز عرضه شود. طبیعتا با این میزان تاکید ردموندی ها روی بخش بازی و تعامل برند اکس باکس با ویندوز ۱۰، انتظار می رود که اکس باکس وان در اولویت باشد.

اگر از دارندگان اکس باکس وان هستید، باید بدانید که ویندوز ۱۰ به زودی و در دو فاز مستقل برای کنسول شما منتشر خواهد شد. کاربران قسمت Preview از سپتامبر سال جاری و تمامی اکس باکس وان ها از ماه نوامبر آپدیتی را دریافت خواهند کرد که داشبورد کنسول را اندکی تغییر می دهد.

در حقیقت قرار نیست ویندوز ۱۰ به صورت کلی و با همان شمایلی که روی پی سی می بینید روی کنسول تان اجرا شود. کاشی ها منظم تر شده، سرعت بیشتر می شود و کارایی سخت افزار نیز بهبود خواهد یافت. مایکروسافت پیش از این نیز وعده داده بود که پس از ارائه آپدیت ویندوز ۱۰، توسعه دهندگان کار راحت تری خواهند داشت.

یکی از اصلی ترین کاربردهای ویندوز ۱۰ روی اکس باکس وان، اضافه شدن کورتانا است. کورتانا، دستیار شخصی شما خواهد بود و از این پس برای انجام امور خود باید از وی کمک بگیرید. البته فراموش نکنید که برای صدور فرامین صوتی، باید کینکت داشته باشید. به نظر شما کورتانا می تواند نجات بخش کینکت مایکروسافت باشد؟

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل