نقطه ها در جهان تایپوگرافیک؛ معرفی بازی Type: Rider

نقطه ها در جهان تایپوگرافیک؛ معرفی بازی Type: Rider

نقطه ها در جهان تایپوگرافیک؛ معرفی بازی Type: Rider

دنیایی را تصور کنید که از حروف و اعداد تشکیل شده، پس زمینه اش آثار بزرگ نقاشان معاصر و دیوار نوشته های غارهای باستانی اند و تنها موجودات هوشمند آن دو عدد نقطه اند که در این دنیای استثنایی سیر و سفر می کنند.

ماجراهای بازی Type: Rider در چنین دنیایی روایت می شود، دنیایی که ایده و طراحی آن از هنری به نام "تایپوگرافی" گرفته شده؛ دنیایی که می توانید هفته ها در آن به کند و کاو بپردازید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

تایپ رایدر یکی دیگر از آثار ارزشمند استودیوی Bulkypix است، توسعه دهنده ای فرانسوی که قبلا عنوان Dark Lands از آن را برایتان معرفی کردیم.

طبق قرارداد کافه بازار با این توسعه دهنده، بسیاری از عناوین شاخص این استودیو هم اکنون به صورت ریالی برای کاربران ایرانی قابل خریداری هستند که تایپ رایدر ۳ دلاری هم جزء آنهاست.

screen568x568 (1)

اگر با دیدن قیمت ۱۲ هزار تومانی تایپ رایدر در مورد خریدش مردد شده اید، شاید دانستن این نکته که بازی با همکاری کانال تلویزیونی مشهور arte طراحی شده بتواند شما را برای خرید آن ترغیب کند. هر چند اگر با هنر میانه خوبی داشته باشید، ابدا احتیاجی به شنیدن تعریف و تمجید از بازی نخواهید داشت.

دو نقطه، همچون برادرهای دوقلو کاراکترهای دنیای تایپ رایدر اند و بازی، یک بازی فکری و معمایی است. معماهای بازی از حروف انگلیسی با فونت های آشنایی همچون Times New Roman و Comic Sans تشکیل شده اند؛ معماهایی که بعضی هایشان چالش برانگیزند و بعضی دیگر خطرناک و کشنده.

screen568x568 (2)

نقطه ها را هم با شتاب سنج موبایل و هم با دکمه های لمسی می توانید کنترل کنید که در مورد این بازی، ما دکمه های لمسی را به شما پیشنهاد میکنیم. بازی به طور کلی دارای ده دنیاست و مراحل هم تقریبا طولانی هستند. شاید مجبور باشید برای اتمام تمام مراحل و حل همه معماها یک هفته پای بازی وقت بگذارید.

چه یک هفته و چه یک ماه، در تایپ رایدر با وجود اتمسفر بسیار گیرا و موزیک دلنشینش ابدا به شما بد نخواهد گذشت. بنابراین شک به دلتان راه نداده و تجربه بی نظیر تایپ رایدر را از دست ندهید.

Type: Rider
  • Type: Rider
  • قیمت: ۲.۹۹ دلار / ۱۲ هزار تومان
  • سازنده: Bulkypix
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۱۸ / ۱۹۲.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل