موبایل مرموز سامسونگ و کسب امتیاز ۹۵.۹۷۲ در بنچمارک AnTuTu

موبایل مرموز سامسونگ و کسب امتیاز ۹۵.۹۷۲ در بنچمارک AnTuTu

یک موبایل ناشناس از سوی سامسونگ قادر گشته تا در بنچمارک AnTuTu امتیازی برابر با ۹۵.۹۷۲ را کسب کند. مدل دستگاه مشخص نیست اما می توان نام کد SM-8508S را برای آن مشاهده کرد.

از طرفی پیشتر دیده ایم که نوت ۵ قادر گشته در همین بنچمارک، امتیازی برابر با ۶۹.۷۰۲ را به دست آورد و از طرفی انتظار می رود که نمونه اس ۶ اج پلاس نیز قدرتی کمتر از نوت ۵ داشته باشد. پس از نگاهی به موبایل های سامسونگ صرفا می توان به یک تلفن هوشمند چشم دوخت؛ گلکسی اس ۷. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تنها موبایل هوشمندی که اکنون انتظار می رود بتواند به چنین امتیاز بالایی دست پیدا کند نسل بعدی پرچمدارهای سامسونگ است. روز گذشته برایتان گفتیم که شرکت کره ای اقدامات خود را به شکل سریع تر پیش می برد و احتمالا تا ماه دسامبر، توسعه نسل بعدی از پرچمدار موبایل هایش را به پایان خواهد برد و در اوایل سال آینده میلادی نیز می تواند آن را به فروش برساند.

از طرفی باید دید که این شرکت چه سیاستی را در پیش خواهد گرفت؛ اگر بخواهد به شکل منطقی جلو برود، باید دست کم ۶ ماه به دو فبلت جدید خود اجازه دهد تا در بازار، چشم ها را به خود خیره سازند.

باید به انتظار شایعات جدید نشست و دید که موبایل SM-8508S، از چه چیپست و پردازنده ای بهره برده است؛ قبلا شایع شده بود که سامسونگ حتی ممکن است برای گلکسی اس ۷، دوباره دست دوستی خود را به سوی کوالکام دراز کند.

Mystery-Samsung-device-scores-high-on-AnTuTu (1)

Mystery-Samsung-device-scores-high-on-AnTuTu

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato