همه چیز درباره آیفون 13
گزارش مالی Take Two خبر از سوددهی این شرکت می دهد

گزارش مالی Take Two خبر از سوددهی این شرکت می دهد

بنابر گزارش مالی منتشر شده از سوی شرکت Take Two، در سه ماهه ی آخر سال مالی ۲۰۱۵، نرخ درآمد این شرکت با افزایش ۱۴۲ درصدی، به ۳۶۶.۴ میلیون دلار رسیده است. این در حالیست که میزان درآمد شرکت، در همین بازه ی زمانی سال گذشته، ۱۵۱.۶ میلیون دلار بود.

این میزان درآمد، سود ۳۴.۲ میلیون دلاری برای تیک تو به همراه داشته که با توجه به ضرر ۱۱.۲ میلیون دلاری سال گذشته، رقم قابل توجهی به شمار می رود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تیک تو اعلام کرده است که بیشترین درآمد آن ها از سه ماهه ی اخیر، با فروش بازی های GTA V ،GTA Online ،NBA 2K15 ،Borderlands: The Handsome Collection و WWE 2K15 به دست آمده است.

درآمد حاصل از محتوای دیجیتالی، روز به روز سود بیشتری برای شرکت های بازیسازی کسب می کند و تیک تو نیز از قاعده مستثنی نیست. این شرکت با رشد ۱۳۹ درصدی، در مجموع ۲۵۴ میلیون دلار از محتوای دیجیتالی درآمد کسب کرده است. فرنچایزهای GTA ،NBA 2K ،Borderlands ،WWE 2K و Evolve بیشترین تاثیر را در فروش دیجیتالی داشته اند.

تیک تو در گزارش مالی خود، بخشی به نام «هزینه های متناوب مصرف کننده» قرار داده که گردش مالی مجازی، بسته های الحاقی و بازی های آنلاین را شامل می شود و نسبت به سال پیش ۴۷ درصد رشد داشته است. این بخش در کل، ۳۶ درصد از فروش دیجیتالی و ۲۵ درصد از درآمد نهایی را در بر می گیرد.

در کنار همه ی این مسائل، این شرکت هم چنین اعلام کرده است که ۵۴ میلیون واحد از نسخه ی پنجم بازی GTA به بازار عرضه شده و فرنچایز Civilization نیز، در کل ۳۱ میلیون نسخه تا به امروز فروخته است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato