با Touchjet Wave آشنا شوید؛ ابزاری که تلویزیون شما را به تبلت بزرگ اندرویدی تبدیل می کند

با Touchjet Wave آشنا شوید؛ ابزاری که تلویزیون شما را به تبلت بزرگ اندرویدی تبدیل می کند

هرچند هرروز ابزارهای بیشتری برای استفاده از Android TV عرضه می شوند، اما این پلتفرم هنوز در ابتدای راه است و اکثر دستگاه های ارائه شده به محدودیت هایی دچار هستند.

یکی از عمده ترین محدودیت ها تعداد اپلیکیشن های موجود برای این پلتفرم است، چرا که همه نرم افزارهای موجود روی تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی کاربر الزاما از پلتفرم Android TV پشتیبانی نمی کنند.

Touchjet Wave یک پروژه جدید است که تصمیم گرفته برای رفع این نقیصه، تا افزایش پشتیبانی اپلیکیشن ها از Android TV و گسترش بیشتر این پلتفرم صبر نکرده و تلویزیون های موجود را به تبلت های اندرویدی غول آسا تبدیل کند، تا کاربران بتوانند از هر اپلیکیشن اندرویدی مورد نظر خود روی این دستگاه ها استفاده کنند.

برای آشنایی بیشتر با Touchjet Wave در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

Touchjet Wave یک قطعه باریک است که روی قسمت بالایی تلویزیون نصب شده و با حسگرهای مادون قرمز حرکات انگشت کاربر روی نمایشگر تلویزیون را دنبال می کند.

wave_bg1

با وجود چنین قابلیتی کاربر می تواند با استفاده از دستورات حرکتی از جمله سوایپ و تپ کردن، از نرم افزار تلویزیون همانند تبلت یا تلفن هوشمند استفاده کند و علاوه بر آن امکان استفاده از قلم استایلوس یا کنترل تلویزیون از راه دور و از طریق تلفن هوشمند نیز وجود دارد.

Touchjet Wave بر اساس اطلاعات ارائه شده روی سایت indiegogo به پردازنده ۴ هسته ای ۲ گیگاهرتزی به همراه ۱ گیگابایت حافظه رم و ۸ گیگابایت حافظه ذخیره سازی داخلی مجهز است و از نظر نرم افزاری نیز به اندروید کیت کت نسخه ۴.۴ مجهز شده که البته رابط کاربری سازنده به نام Touchjet UIبه همراه اپلیکیشن هایی مثل Netflix و Hulu روی آن قرار خواهد گرفت.

این قطعه علاوه بر عملکرد جذاب خود بسیار ساده نیز طراحی شده و برای شروع استفاده، تنها کافی است آن را به بالای تلویزیون متصل کرده و کابل HDMI را به دستگاه وصل کنید.

Touchjet-Wave-272091

گفتنیست کمپین جمع آوری سرمایه برای تولید Touchjet Wave هم اکنون روی سایت Indiegogo برقرار است و کاربران می توانند در ۴۸ ساعت آغازین این محصول را با قیمت ۹۹.۹۹ دلار پیش خرید کنند.

قیمت نهایی فروش نیز ۱۱۹.۹۹ دلار در نظر گرفته شده، اما پیش از آن لازم است تا جمع شدن سرمایه ۱۰۰ هزار دلاری مورد نیاز برای تولید این محصول منتظر بمانید، موردی که البته با توجه به استقبال کاربران و جمع شدن بیش از ۸۰ درصد این رقم در روز نخست، به هیچ وجه دور از دسترس به نظر نمی رسد.

در پایان می توانید ویدیوی معرفی Touchjet Wave را برای آشنایی با طرز کار این محصول مشاهده نمایید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato