ورژن جدیدی از فیفا برای اندروید و iOS در راه است

ورژن جدیدی از فیفا برای اندروید و iOS در راه است

ورژن جدیدی از فیفا برای اندروید و iOS در راه است

الکترونیک آرتز قصد دارد تا در تاریخ ۳۱ شهریور، بازی EA Sports FIFA را برای سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر کند. این شبیه ساز فوتبال پیش از این نیز به صورت منطقه ای برای iOS عرضه شده و ورژن ناکامل آن در دسترس اپلی ها قرار داشته.

تا پیش از این، فیفاهایی که توسط الکترونیک آرتز برای سیستم عامل های موبایل منتشر می شد کیفیت گیم پلی بالایی نداشتند و کاربران نمی توانستند همانند کنسول یا پی سی به انجام فوتبال بپردازند که ضعف سخت افزار و نبود امکانات کافی دو دلیل عمده هستند.

EA Sports FIFA گیم پلی نسبتا کاملی دارد و سعی شده تا تجربه کاربری قوی تری نسبت به گذشته ارائه دهند. همچنین گرافیک بازی نیز با سخت افزارهای کنونی هم تراز شده تا شاهد یکی از جذاب ترین فوتبال های موبایلی باشیم، آن هم به صورت کاملا رایگان. البته اگر علاقه داشته باشید می توانید با پرداخت مبالغی واقعی، شرایط را اندکی به سود خود تغییر دهید و یا موارد اضافه ای خریداری کنید.

همانند نسخه های دسکتاپی و کنسولی، در EA Sports FIFA می توانید تیم خودتان را بچینید و پس از آن وارد تورنومنت های بزرگ شوید تا دیگر تیم ها را به چالش بکشید. مهم ترین نگرانی در ارتباط با کنترل بازی است که الکترونیک آرتز با تنظیم جدید دکمه ها، وعده مسابقات سریع و جذابی را داده است.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل