نکسوس بعدی LG احتمالا بدین شکل خواهد بود

نکسوس بعدی LG احتمالا بدین شکل خواهد بود

نکسوس بعدی LG احتمالا بدین شکل خواهد بود

OnLeaks@ به عنوان یکی از لو دهندگان معتبر، به تازگی رندرهایی را منتشر کرده که به نظر می رسد متعلق به نکسوس بعدی LG باشد.

این رندرها بر اساس اطلاعات شماتیکی ساخته شده که سازنده در اختیار یک تولید کننده لوازم جانبی قرار داده است. با این حساب می توان گفت که اجزای دستگاه و ابعاد آن دقیقا مطابق با مدل نهایی هستند، اما جنس به کار رفته در بدنه بی شک با آنچه که در رندرها می بینیم، تفاوت خواهد داشت.

نگاهی به این رندرها نشان می دهد که نکسوس بعدی در پشت خود دارای یک سنسور اثر انگشت خواهد بود. همچنین در کنار فلش LED، ماژولی قرار گرفته است که به نظر می آید مربوط به قابلیت فوکوس لیزری باشد.

پشت دستگاه حالت صافی ندارد و دوربین به صورت برجسته بیرون زده است. ضخامت دستگاه ۸ میلی متر برآورد می شود، اما در بخشی که دوربین قرار دارد این عدد به ۹.۸ میلی متر افزایش پیدا می کند.

نکسوس بعدی قرار است نمایشگری ۵.۲ اینچی داشته باشد و بر اساس رندرها انتظار می رود طول آن ۱۴۶.۹ میلی متر و عرض آن ۷۲.۸ میلی متر باشد.

در نهایت باید اشاره کنیم که تصاویر مربوط به قسمت تحتانی دستگاه نشان می دهند که ال جی قصد دارد برای این محصول از USB-C استفاده نماید. این اتفاق می تواند در فراگیر شدن این پورت در بین تلفن های هوشمند، تاثیر بسزایی داشته باشد.

در ادامه مطلب می توانید رندرهای بیشتری از این دستگاه را مشاهده نمایید.

lg_nexus_5_2015_onleaks_1_632x304x32_expand

lg_nexus_5_2015_onleaks_2_632x304x32_expand

lg_nexus_5_2015_onleaks_5_632x304x32_expand

lg_nexus_5_2015_onleaks_8_632x304x32_expand

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل