همه چیز درباره آیفون 13
رندرهای موبایل نکسوس در دست ساخت از سوی هوآوی فاش شدند

رندرهای موبایل نکسوس در دست ساخت از سوی هوآوی فاش شدند

در روز جمعه تصاویری را برایتان به نمایش کشیدیم که ادعا می شد احتمالا مربوط به نکسوس پنج ۲۰۱۵ و توسعه یافته از سوی LG هستند. تلفن هوشمندی که اکنون گفته می شود نمایشگری ۵.۲ اینچ دارد و به احتمال زیاد در ماه اکتبر رونمایی خواهد شد.

پیشتر اما خبر داده بودیم که امسال، گوگل به جای یک تبلت و موبایل نکسوس، دو تلفن هوشمند ارائه خواهد کرد و در سال جاری خبری از یک تبلت در این دسته بندی نیست. سازنده موبایل دوم با کد نکسوس، شرکت چینی هوآوی است.نیز

گفته می شود هر دو شرکت ال جی و هوآوی اکنون رندرهایی از موبایل های خود را برای سازندگان شخص ثالث لوازم جانبی ارسال کرده اند و با این گمانه زنی، می توان گفت شاید آنچه در ادامه تصویر می بینید، با نکسوس هوآوی شباهت بسیاری داشته باشد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

همانند نکسوس ال جی، به نظر می آید محصول در دست ساخت از سوی هوآوی نیز دارای یک سنسور اثر انگشت در قاب پشتی خود است. از طرف دیگر شاهد حضور اسپیکرهای دوگانه در جلوی دستگاه برای ایجاد صدایی شفاف نیز هستیم.  USB-C را نیز نباید به دست فراموشی سپرد که گویا گوگل علاقه بسیاری به آن پیدا کرده. این پورت پیش از این در کروم بوک پیکسل به کار گرفته شده بود و مدتی بعد نیز در مراسم Google I/O، شاهد ارائه تصویری از موبایلی اندرویدی با همین پورت بودیم.

در حالی که نکسوس توسعه یافته از سوی ال جی نمایشگری ۵.۲ این دارد، هوآوی قرار است فبلتی با برند نکسوس را عرضه کند که دارای صفحه نمایشی ۵.۷ اینچ می شود. به نظر می رسد که ابعاد این دستگاه ۱۵۹.۴ در ۷۸.۳ میلیمتر بوده و ضخامت آن نیز در باریکترین نقطه به ۶.۶ و در ضخیم ترین نقطه به ۸.۵ میلیمتر می رسد.

لازم به ذکر است که اکنون شنیده می شود گوگل و هوآوی در حال آزمایش یک نسخه ۵.۵ اینچی نیز هستند که البته هم نسخه ۵.۵ اینچی و هم نسخه ۵.۷ اینچی، هر دو از رزولوشن ۲K خواهند گرفت.

Renders-allegedly-showing-the-Huawei-Google-Nexus-video-included (2)-w600

Renders-allegedly-showing-the-Huawei-Google-Nexus-video-included-w600

Renders-allegedly-showing-the-Huawei-Google-Nexus-video-included (3)-w600

Renders-allegedly-showing-the-Huawei-Google-Nexus-video-included (4)-w600

Renders-allegedly-showing-the-Huawei-Google-Nexus-video-included (5)-w600

نظرات ۴۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato