تاریخ برگزاری کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس مشخص شد

تاریخ برگزاری کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس مشخص شد

چند هفته پیش گیمزکام آلمان برگزار شد و مایکروسافت توانست نمایشی قابل قبول برای اروپایی ها ارائه دهد. از سوی دیگر نیز الکترونیک آرتز با مایکروسافت همراه شده بود و جو اخبار عمدتا به سوی مایکروسافت بود. سونی تصمیم گرفته بود که در این نمایشگاه حاضر نباشد و خود را برای دو رویداد مهم آخر سال آماده کند: هفته گیم پاریس برای اروپا و PlayStation Experience برای آمریکایی ها.

کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس در روز ۵ آبان، ساعت ۲۰:۳۰ آغاز خواهد شد و چشم بادامی ها باید اروپایی ها را در این کنفرانس همچنان راضی نگه دارند. بیش از ۷۰ درصد بازار اروپا در اختیار سونی است اما نمایش اخیر مایکروسافت می تواند روی تصمیم گیری ساکنین این قاره تاثیر بسیار بگذارد.

جالب است بدانید سونی تا به حال در هفته ی گیم پاریس برنامه ای اجرا نکرده و این اولین بار است که چنین اتفاقی رخ می دهد. در واقع E3، گیمزکام و توکیو گیم شو حائز اهمیت ترین نمایشگاه های بازی هستند و دلیل بی اهمیتی سونی به گیمزکام مشخص نیست.

رویداد PlayStation Experience نیز در تاریخ ۱۴ و ۱۵ آذر در شهر سانفرانسیسکو برگزار می گردد که طی این فستیوال بزرگ، مردم می توانند با مراجعه به محل برگزاری، جدیدترین بازی های پلی استیشن ۴ را امتحان کنند. احتمالا سونی در این رویداد سورپرایزهای کوچک و بزرگی هم در نظر گرفته باشد.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato