شرکت فسیل با همکاری اینتل، ساعت هوشمند اندرویدی خود را معرفی کرد

شرکت فسیل با همکاری اینتل، ساعت هوشمند اندرویدی خود را معرفی کرد

مدتی می شود که تیم فسیل (Fossil) در حال صحبت کردن در مورد ابزارهای پوشیدنی خود است و امروز بالاخره این برند که بیشتر در زمینه مد فعالیت دارد، از سه محصول الکتریکی پوشیدنی جدید رونمایی به عمل آورد. محصولاتی که هر سه از پردازنده های اینتل استفاده می کنند.

خبر همکاری فسیل با اینتل البته از مدت ها پیش به گوش می رسید اما این شرکت بالاخره محصولاتی که توسعه داده را به نمایش کشید. شرکت یاد شده اکنون دو ساعت هوشمند (که یکی از آنها از اندروید ور بهره می برد) را به همراه یک دستبند سلامتی رونمایی کرده است.

اینتل و فسیل در مراسم معرفی این سه محصول به منتشر کردن مشخصات سخت افزاری دقیق آنها نپرداختند اما اکنون می توان دید که در حال توسعه چه محصولاتی بوده اند. دستبند و ساعت هایی که از رنگ نقره ای و طلایی بهره می برند و با بندهای چرمی و استیل به دست مشتریان خواهند رسید.

گفته شده که این محصولات پیش از تعطیلات سال نوی میلادی و فصل خرید به بازار عرضه می شوند. در تصاویر می توانید بخش مشکی رنگی را در زیر نمایشگر ساعت اندرویدی فسیل ببینید که البته قطعا شما را یاد Moto 360 خواهد انداخت. با دیجیاتو همراه باشید و در ادامه مطلب، تصاویر مربوط به محصولات یاد شده را ملاحظه کنید.

0817idf328-1-w600

0817-idf358-1-w600

0817-idf349-1-w600

0817-idf346-1-w600

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato