اپلیکیشن بینگ مایکروسافت با قابلیتی مشابه Google Now on Tap بروز شد [تماشا کنید]

مایکروسافت امروز قابلیت جدیدی به اپلیکیشن جستجوی بینگ اندروید اضافه نمود. از این به بعد، هر گاه خواستار کسب اطلاعات در مورد مردم، مکان های مختلف و متن های مورد مطالعه تان باشید، کافیست دکمه خانه را نگه داشته تا بدون سوئیچ کردن میان اپلیکیشن ها، به اطلاعات مورد نظر از طریق جستجوگر بینگ مایکروسافت دست پیدا کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

این قابلیت برای اندرویدی ها بسیار آشناست. اگر به خاطر داشته باشید، در ماه می سال جاری گوگل از Google Now on Tap رونمایی کرد؛ قابلیتی در اندروید مارشمالو که به شما اجازه می دهد تا در مورد چیزهایی که روی صفحه در حال تماشایش هستید از طریق جستجوی گوگل کسب اطلاع کنید.

از آنجا که اندروید مارشمالو هنوز منتشر نشده،‌ مایکروسافت با ارائه این قابلیت در اپ بینگ به خوبی توانسته از گوگل در این موضوع پیشی بگیرد.

با استفاده از نسخه جدید بینگ، به طور مثال می توانید با مشاهده تصویر یک ساحل در اینستاگرام، دکمه خانه را نگه داشته تا جستجوگر بینگ نام ساحل و اطلاعاتی کامل در مورد آن را با اتکا به دیتابیس وبسایت ویکیپدیا برای شما به نمایش درآورد.

Bing-will-display-key-facts-as-well-as-connected-apps-and-services

به کمک این قابلیت، دیگر احتیاجی به باز کردن اپلیکیشن های متعدد نخواهید داشت و قادرید با یک اشاره به هر اطلاعاتی که می خواهید دسترسی داشته باشید.

مایکروسافت همچنین اعلام نموده که در حال طراحی یک API برای توسعه دهنده هاست تا به کمک آن بتوانند قابلیت های هوشمند بینگ را به اپلیکیشن های خود مرتبط سازند. نسخه بروزشده بینگ را می توانید هم اکنون از گوگل پلی دریافت کنید.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟