یادگیری 24 زبان زنده دنیا با اپلیکیشن Learn Languages: Rosetta Stone

این روزها یادگیری زبان های خارجی به مدد بی شمار وسائل کمک آموزشی موجود، یکی از آسان ترین و کم خرج ترین کارهاست. در میان این ابزارهای آموزش زبان، حتما قبول دارید که اپلیکیشن های موبایل از موثرترین آنها هستند؛ محصولات نرم افزاری غالبا رایگان که چندی پیش نمونه های موفقی از آنها را برایتان معرفی نمودیم.

کمپانی آمریکایی رزتا استون یکی از فعالان مشهور در زمینه ارائه محصولات آموزش زبان در دنیاست که عمده شهرتش را مدیون اپلیکیشن Learn Languages خود بوده؛ اپلیکیشنی که با استفاده از زبان مادری، تلاش می کند تا زبان دومی را به شما آموزش دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

متخصصین زبان شناسی شرکت رزتا استون، بهترین شیوه آموزش زبان را Language Immersion می دانند؛ بدین معنی که برای یادگیری زبان دوم، برخی مفاهیم علمی،‌ آداب اجتماعی یا شاخه های درسی را در همین زبان فرا بگیرید. در این صورت به بهانه یادگیری این مفاهیم،‌ انگیزه لازم برای یادگیری زبان جدید در شما ایجاد خواهد شد.

screen640x640 (3)

روش Immersion برای یادگیری زبان حقیقتا روش دشواری است، اما به خاطر اجبار وارده به زبان آموز برای یادگیری این مفاهیم، موجب پیشرفت سریع او خواهد شد.

البته  کارشناسان شرکت رزتا استون، با تاکتیک های مختلفی همچون تأکید بر آموزش شنیداری و تصویری، تا حد زیادی فراگیری زبان به این روش را برای کاربر آسان کرده اند.

۲۴ زبان زنده دنیا، شامل انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی و حتی فارسی را می توان در Learn Languages به صورت مرحله به مرحله فرا گرفت.

screen640x640 (4)

دوره های آموزشی هر زبان را به صورت درس به درس طی خواهید کرد، و هر درس از بخش های مختلفی همچون نکات مقدماتی، تلفظ، دستور زبان، خواندن، نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن و یادگیری واژگان جدید تشکیل شده. بنابراین با ورود به اپلیکیشن، از یک پروسه آموزشی حرفه ای و تمام عیار بهره مند می شوید.

درس های اولیه با آموزش کلمات ساده آغاز می شوند و به تدریج، وارد مباحث گرامری، صحبت کردن و نوشتن خواهید شد. همانطور که گفتیم، در این اپلیکیشن تأکید زیادی بر آموزش صوتی و تصویری شده و بسیاری از مفاهیم را می توانید با دیدن عکس ها و به خاطر سپاری آواها به سادگی فرا بگیرید.

screen640x640 (2)

البته اپلیکیشن در پایان هر درس برای سنجش میزان یادگیری، از شما یک کوئیز کوچک هم می گیرد. در نسخه رایگان رزتا استون، تنها می توان یک درس از هر زبان را فرا گرفت و برای آزاد شدن دوره های بعدی، می بایست از طریق پرداخت درون برنامه ای دوره های کامل برای هر زبان را خریداری کنید.

ضمنا تمامی این دوره ها به صورت آنلاین بوده و برای شرکت در آنها می بایست به اینترنت متصل باشید. جالب است بدانید که قیمت بعضی از این دوره ها به دویست دلار هم می رسد.

اپلیکیشن آموزش زبان رزتا استون بدون شک یکی از برترین ابزارهای آموزش زبان در اسمارت فون هاست.توصیه می کنیم یک بار در دوره های رایگان آموزش زبان آن شرکت کنید؛ هیچ بعید نیست که با دیدن پیشرفت خود، مشتاق به خرید نسخه کامل اپلیکیشن بشوید.

Learn Languages: Rosetta Stone
  • Learn Languages: Rosetta Stone
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Rosetta Stone, Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۵.۸ / ۲۵.۹ مگابایت
دانلودویجیاتو

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟