پرچمدار جدید سونی هم احتمالا به سیستم فوکوس خودکار هیبریدی مجهز خواهد بود

طی یکی دو ماه اخیر، بسیار در مورد اکسپریا Z5 و Z5 Compact شنیده ایم. سونی می گوید هفته آینده در برلین و نمایشگاه IFA 2015 حاضر خواهد بود و اسمارت فون جدیدی در تاریخ ۲ سپتامبر در برلین رونمایی می کند.

شاخه بریتانیا سونی در توییتر خود امروز نوشته: «برای اسمارت فونی با فوکوس بسیار بهتر آماده شوید.» تلفن همراه مد نظر در تیزری که تصویر آن را مشاهده می کنید حضور دارند اما به خاطر مات بودن تصویر نمی توان نظری قطعی داد.

sony-xperia-z5-autofocus

حالا، با توجه به اندازه تلفن همراهی که در دست مخاطب تصویر بالا قرار دارد، می توان نتیجه گرفت که این تلفن، بیشتر شبیه به Z5 Compact است نه Z5 اصلی. اگر به شایعات و تاریخ معتقد باشید، سونی احتمالا هفته آینده از اکسپریا Z5 (نمایشر ۵.۵ اینچی) و اکسپریا Z5 Compact (نمایشگر ۴.۷ اینچی) پرده برخواهد داشت.

اما اجازه بدهید به تیزری که به تازگی منتشر شده باز گردیم، از این تیزر به وضوح بر می آید که دیوایس بعدی تولیدی سونی دارای یک سیستم فوکوس خودکار پیشرفته و قابل توجه خواهد بود. هر چند شاید این موضوع برخی از هواداران را چندان به هیجان نیاورد، زیرا اگر به خاطر داشته باشید اکسپریا M5 نیز که محصولی میان رده و ۴۰۰ دلاری بود از سیستم فوکوس بسیار سریع و دقیق هیبریدی بهره می برد.

به هر صورت باید امیدوار بود که محصولات سری Z5 با خود سنسوری جدید و ویژه جهت ثبت تصاویر به همراه داشته باشند و به منظور جذب هواداران چنین سنسوری با اپ هایی کاربردی و بهینه همراه شده باشد و شاید سونی از این طریق قادر گردد قدری اوضاع را در بازار برای خودش سر و سامان دهد.

به هر حال فعلا چاره ای نیست جز منتظر ماندن تا برگزاری نمایشگاه IFA 2015 و مشخص شدن واقعیت های در پس پرده. نظر شما در رابطه با این تیزر سونی چیست؟

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟