اپل دعوتنامه های خود را برای مراسم 18 شهریور ماه ارسال کرد؛‌ آیفون های جدید از راه می رسند

بالاخره پس از شنیدن شایعات و اخبار مختلف، اپل به انتظارها خاتمه داد و دعوتنامه ها را برای اهالی رسانه ارسال نمود. دعوتنامه هایی که خبر از برگزاری مراسمی در روز نهم سپتامبر مصادف با هجدهم شهریور ماه می دهند و بر اساس آنها قطع به یقین نسل بعدی آیفون دقیقا یکسال پس از رونمایی نسخه ی کنونی اش به عموم معرفی خواهد شد.

انتظار می رود اسمارت فون های تازه کمپانی ساکن کوپرتینو بدنه ای از جنس آلومینیوم سری ۷۰۰۰ داشته باشند. گفتنی است این نوع از آلومینیوم در صنعت ساخت هواپیما کاربرد داشته و با هدف جلوگیری از پدید آمدن مجدد بحث هایی که پیرامون مقاومت بدنه آیفون ۶ و ۶ پلاس رخ داده بود مورد استفاده قرار گرفته.

فناوری فورس تاچ هم از سایر تکنولوژی هاییست که گمان می رود در تلفن های هوشمند آتی اپل حاضر باشد و بوسیله آن راهکارهای تازه ای برای تعامل با اپلیکیشن ها فراهم آید. ضمنا مجهز بودن آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس به باتری قوی تر و دوربینی ۱۲ مگاپیکسلی نیز از سایر بحث های مطرح محسوب می شود.

این احتمال را نیز از یاد نبریم که شاید یک آیفون با نمایشگر ۴ اینچی و پسوند ۶c در کنار نسخه ی بزرگتر آیپد (با نمایشگر ۱۲.۹)  با نام آیپد پرو یا پلاس به همراه اپل تی وی جدید نیز در راه باشند.

قطعا طی روزهای باقی مانده تا ۱۸ شهریور اطلاعات بیشتر و کامل تری را در مورد دستاوردهای جدید اهالی کوپرتینو کسب خواهیم کرد و از آنها آگاه تر خواهیم شد. نظر شما در رابطه با این رویداد چیست و فکر می کنید اینبار اپل چگونه شگفت زده مان خواهد کرد؟

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟