دیجی گرد : گشت و گذاری در شرکت Fax.ir

در طول سالیان اخیر، ساختار داخلی شرکت ها دستخوش تغییرات بسیاری شده. اکنون کارآفرینان و مدیران مجموعه ها دریافته اند که ایجاد فضایی پویا و شاداب، تبدیل به یک ضرورت گشته است و داشتن محیطی خشک در شرکت، به شدت بر روی راندمان کارمندان تاثیر منفی می گذارد.

توجه به این موضوع باعث شده تا شرکت ها ابتکارات جالبی را به کار بندند و شرایطی متفاوت را برای کارمندان خود رقم زنند. محیط های کاری اکنون رنگ و بویی با طراوت دارند و خلاقیت های بسیاری در آن ها به کار رفته است.

«دیجی گرد» نام بخش جدیدی است که به تازگی به دیجیاتو اضافه شده و اکنون اولین قسمت آن در اختیار شما قرار می گیرد. در «دیجی گرد» دوربین دیجیاتو به داخل شرکت های ایرانی می رود و تلاش می کند تا فضای داخلی آن ها را برای شما به تصویر کشد.

در اولین قسمت از این مجموعه، به سراغ شرکت Fax.ir رفته ایم. Fax.ir یکی از مجموعه هایی است که بر روی سرویس فکس اینترنتی تمرکز دارد و در طول سالیان اخیر توانسته توجه مشتریان بسیاری را به خود جلب نماید.

همچون همیشه نقطه نظرات شما در رابطه با بخش جدید، می تواند راهنمای مسیر ما باشد. پس خواهشمندیم تا انتقادات و پیشنهادات خود را در این رابطه در بخش نظرات مطرح نمایید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Mobit

نظرات ۴۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟